Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb.5 nappal ezelőtt kezdődött minden. Tompa, nyomás érzetet éreztem a mellkasomnal, a szívem oldalán. Ezek random időközben jelentkeztek, nem folyamatos volt. Az első két nap még csak bal oldalt éreztem ezt a kellemetlen érzetet (alapvetően nem fáj, nem szúr, inkább nyomás szerű az egész), de a napokban volt hogy csak jobb oldalt jött elő, de olyan is amikor a hatamban, karomban vagy a bordáim között éreztem ezt. Tegnap elmentem orvoshoz vele, a szívem szerinte normálisan ver, tüdőm tiszta, vernyomasom rendben van. A stresszre fogta és bár valóban stresszes évem volt, kB. 2-3 hónapja remekül vagyok és stresszmentesen élek, jelenleg pedig a legnagyobb problémát az okozza, hogy diós vagy mákos bejglit egyek-e. Sportolok, nem dohányzom, alapvetően egészségesen élek. A nyomast most is érzem, most közvetlenül a két mellem alatt egyszerre. Hirtelen mozdulatoknál felerősödik minden. Biztos vagyok benne, hogy nem a stressz okozza. Az orvos elküldött laborba vervizsgalatra, de félek hogy az sem fog kimutatni semmit. A levegő sem szorult be. Néha kiráz a hideg, ha a nyomás érzet megjelenik pl a hátamban. 29/N

2019. dec. 24. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Piros foltok nincsenek azon a környéken?
2019. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nincsenek foltok. Most épp az agyamban fekszem, a bordáimnal és a hátam közepén éreztem ezúttal a nyomast. Feszült vagyok ettől az egésztől, senki nem tudja mi bajom lehet...
2019. dec. 24. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Dili.
2019. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már gyerekkoromban kezdődött ez az egész. Pontosabban talán evvel születtem. A kivizsgálások sora sem hozott konkrét eredményt. Reumatológus köszvényt diagnosztizált, de a tabletta ellenében is egyre fájdalmasabb lettem. Még 16 évesen alhasi panaszokkal kerültem kórházba. A vizsgálatok kellemetlensége miatt azt kellett hazudnom, hogy rendbe jöttem, hogy vége legyen már. Gyomorsav túltengés volt a diagnózis. Majd huszonévesen gyomorszáj sérv, de ezektől az orvosságoktól is csak romlott az állapotom.

Végül 50 évesen véletlenül lenyeltem egy savanyú cukorkát, ami nem jutott be a gyomromba. Az ezt következő történetet privátban elmesélem, mert nagyon horror, nem ide való!

Tapasztalataim alapján, a mellkasi és háti, majd később a végtagok szorító fájdalma a nyelőcső elváltozásainak tünetei.

Ha gondolod írj egy privit és felvilágosítalak a részletekről!

2019. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!