Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás vagyok és mióta beteges...

Náthás vagyok és mióta betegeskedem, elkezdte érezni, hogy néha bal oldalt a mellém körül beszúr ha mely levegőt veszek, vagy abba az irányba fordulok és úgy veszek levegőt! Ez mással is elő szokott fordulni mikor nathas vagy más oka lehet?

Figyelt kérdés
(16 éves lány vagyok)
2019. dec. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először próbáld meg érthetően megfogalmazni a kérdést ékezetek használatával, és a megfelelő helyre elhelyezett írásjelekkel.

Ez igy nem nagyon érthető.

2019. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csrélj telefont mert ennek szar a helyesírása.
2019. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cserélj lesz helyesen.
2019. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nyílván nemcsak nátás vagy, de köhögsz is időnként. Beszorul a levegő, vagy a köhögés miatt meghúzódik egy-egy belső izom.


Pihenj sokat, és tényleg jó volna, ha odafigyelnél arra, amit és ahogyan leírsz. Átkozottul igénytelen, és ez hamar szokássá válik, ha az ember nem változtat rajta.

2019. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, mindig helyesen írok. Most nem olvastam át, a telefonom meg mindent kijavít. Köszönöm akik írtak. Még jöhet válasz
2019. dec. 26. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Légmell mellhártyagyulladás?
2019. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!