Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt hiszem cérnagiliszta...

Azt hiszem cérnagiliszta fertőzésem van, milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy hétfőn kora reggel elmegyek a háziorvoshoz.

Ő is tud segíteni?

Gondolom kell majd adnom széklet mintát.

Úgy olvastam, hogy székletből csak bizonyos idő után tudják megállapítani, hogy valóban az-e.

Vagy kérjek kórházba időpontot? Belgyógyászatra vagy hova?

Soha életemben nem volt még ilyesmi velem, úgyhogy nem tudom, hogy megy ez, de szeretném mihamarabb"kiűzni"őket, amennyiben tényleg erről van szó.


2019. okt. 20. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos megoldja szerintem. Nem kell székletminta, a cérnagiliszta kezelése elég egyszerű, általában nem kell húzni az időt a székletvizsgálattal. Egy tabletta Vermox most, egy két hét múlva, majd egy négy hét múlva.
2019. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kórház kicsit túlzás lenne egy cérnagiliszta miatt.
2019. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szent László kórház infektológia játóbeteg ellátás. Kérj beutalót. Mintát kell leadnod 3 nap múlva megvan az eredmény. Amúgy kétlem hogy gilisztád lenne. Mitől lenne? Nyalod a kutya fenekét?
2019. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!