Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagynénémnek vérrög van az...

PetiBence kérdése:

Nagynénémnek vérrög van az agyában, nagyobb eséllye van annak nekem is lesz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam a hírt , hogy a nagynénémnek vérrög van az agyában. És elgondolkoztam azon hogy majd késöbbi éveimben így megnőtt e az esélye annak hogy nekem is lesz.
2019. dec. 29. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És így alakult ki a hipochondria.....
2019. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez akár stroke is lehet.Ha nem oldják fel,vagy nem távolitjál el ,nagy baja történhet .

Azt nem lehet tudni,neked is esz e .

2019. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Trombozis teszt verbol megmondja.
2019. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamiben te is meg fogsz halni mert az életet még senki nem élte túl. Nem hiszem, hogy ezzel kéne foglalkoznod ilyen fiatalon. Semmi értelme. Igen lehet. Meg 150 másik sokkal kellemetlenebb dolog is lehet. Arra, hogy elüt egy autó minden nap megvan az esélyed. Ez még nem jutott az eszedbe?
2019. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!