Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Artériában kialakult vérrögök....

Artériában kialakult vérrögök. Nincs semmi teendő műtéti eltávolításuk után?

Figyelt kérdés
Mármint ez a fajta vérrög típus nem jelenthet hajlamot a vérrög-képződésre?

2019. dec. 8. 15:45
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
De igen,jelenthet. Teendő az életmódváltás.
2019. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Konkrétan milyen életmódváltásra gondolsz? Sportolni elkezdeni?
2019. dec. 8. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
vérhigítókat fognak adni
2019. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valami más megoldás lehet a vérhígítón kívül? Nem szeretnék olyat szedni.
2019. dec. 8. 20:51
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt kell mindenképpen, nem tudod kikerülni. Étkezésben kell változtatni és ha lehet akkor sportolj.
2019. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg zöldség, gyümölcs megvan. A gabonákat épp kiiktatom. Mondjuk fehér liszt az régóta alig jut belém. Krisálycukor nulla. Ami nagy baj lehet, hogy a mozgás is nulla! A mozgásról azt olvastam, hogy nagyon sokat tud változtatni. Egyelőre sztem ezzel fogok kezdeni vmit.
2019. dec. 8. 21:23
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez akkor a megoldás, jó a gondolkodásmódod, remélem sikerül megvalósítani.
2019. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Kedves vagy! Muszáj, hogy sikerüljön.
2019. dec. 9. 06:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Amennyiben szedned kell vérhigítót, s majd egyszer azt mondja az orvos, hogy abbahagyhatod, kérdezz rá külön, hogy hogyan hagyd abba. Nem tudom pontosan mennyit kell szedni vagy hogyan működik, de nekem egyik ismerősöm régen egyik napról másikra hagyta abba (nem tudom neki mennyire volt komoly, sajnos tényleg nem tudok részleteket), és emiatt egyik oldalára lebénult. Bár ez már régen volt, lehet teljesen más gyógyszerek vannak, de jobb utánanézni, mint megijedni.

2019. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy, hogy ezt megírtad! Jó tudni arról, amit írtál. Köszi a figyelmeztetést!


Egyelőre egyébként nem szedek vérhígítót.

2019. dec. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!