Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt valaki, akinek azzal...

Van itt valaki, akinek azzal kezdődött a rákbetegse, hogy a mellkasán lett egy kiemelkedő rész, amolyan kemény dudor?

Figyelt kérdés
Hétvégén vettem észre, hogy a bal mellkasomon, a mellem feletti bordákon, a szegycsontomtól kb 4 cm-re balra van egy kiemelkedő, kemény duzzanat és nagyon meg vagyok ijedve. Mindkét szülőm rákban halt meg, szóval nagyobb az esélyem rá. Délután rendel az orvosom, addig is tud valaki valamit mondani?
2019. dec. 30. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem a daganatos betegségek tünete, ha ilyen egyértelmű és látható jelei lennének, akkor sokkal többen maradnának életben, mert időben el lehetne kezdeni a terápiákat. Ne csinálj semmit, mert csak stresszeled magad vele.
2019. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem valószínű, hogy rák, de ha félsz, menj el orvoshoz mielőbb.
2019. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
Limfómára lehet jellemző, de akkor nyirokcsomónak kell lennie, és inkább a kulcscsont tájékán jelenik meg, nem tudkm pontosan behatárolni a tiéd arra van-e. Ez a legjobban gyógyuló rákfajta egyébként. De egy duzzanat kb bármitől lehet, és szerintem még a limfómás sem jelenik meg hiphop ennyire látványosan.
2019. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Első szuper vagy :) nehogy orvoshoz menjen meg kiderül mi baja van. Ne aggódj előre. A rák nem hétfőről keddre szokott kinőni. De mindenképp menj orvoshoz már csak azért is, hogy megnyugtassanak. Lejet van valami fertőzesed és megnőtt egy nyirokcsomód az tud egyik napról a masikra is ilyet produkalni. Nekem is volt többször más helyeken. Agyék hajlatban, kulccsontnál, nyakamon. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.
2019. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: biztos, hogy képes voltál értelmezni a kérdést és a rá adott választ?


Kérdés: "Délután rendel az orvosom, addig is tud valaki valamit mondani?"

Válasz: leírtam, hogy mit csináljon amíg nem megy délután az orvoshoz: semmit. Nem azt írtam, hogy ne menjen orvoshoz, még csak nem is utaltam ilyen dologra. Azt írtam, hogy ne stresszelje magát feleslegesen, ebből pedig következik az (bár leírva nincs), hogy majd az orvos úgyis megmondja ha baja van, vagy nincs.


Bár az tény, hogy a piros kezeket nyomkodni kisebb erőfeszítés, mint az értőolvasás.

2019. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kulcscsontomhoz nincs közel, úgy tudnám a helyét meghatározni, hogy a baloldali mellkas dordán van. Erősebb izom keménységű, masszív kidudorodás. Látszatra annyira nem feltűnő, tapintásra annál inkább! Éppen krémmel kentem a nyakam, mellkasom, amikor feltűnt, hogy ott van. Kitapogattam alaposan, a másik oldalon ugyanez a rész teljesen lapos.
2019. dec. 30. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!