Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok és mind a...

11 éves lány vagyok és mind a kettő combom és középső (mármint ott a legtetején, és igen tudom hogy mindenkinek van ott egy ilyen rész csak nekem olyan nagy) részén van ilyen zsír dudor. Hogyan tudnám a leggyorsabban eltütetni?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és mind a kettő combom és középső (mármint ott a legtetején, és igen tudom hogy mindenkinek van ott egy ilyen rész csak nekem olyan nagy) részén van ilyen zsír dudor. Najó nem olyan nagy de ott összedörzsölődik a lábam és nagyon idegesít, és tudom hogy teljesen nem tud eltűnni de nekem annyi is elég lenne ha nem lenne olyan nagy! Hogyan tudnám a leggyorsabban eltütetni?
2011. júl. 17. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gyakorlatok amik ott erősítik az izmokat. Pl vegyél bokasúlyokat, feküdj hanyatt, dobd fel a lábaidat a levegőbe és nyisd és zárd...stb. Ha elég sokat csinálsz előbb-utóbb eltűnik.

De jó lehet a futás, v a brinyó is.

2011. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
11 évesen azt se tudtam,hogy mi az az internet. Szerintem kérdezd meg a szüleid.
2011. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, nagyanyám meg nem tudta gyerekkorában, mi az a DVD, van ne ennek vmi jelentősége? Esetleg csak elkerülte a figyelmed a OFF-olj utasítás? V csak feltétlen szükségét érezted h beleköss egy 11 évesbe, aki feltett egy kérdést, ráadásul normálisat, és normálisan?
2011. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* ne offolj
2011. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azért szomorú, hogy manapság egy 11 éves éjfélkor a neten lóg és fogyókúra a fő témája



amúgy kérdező: sport+sport+sport élvezd a vakációt a szabadban, mozogj minél többet ;)

2011. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tárogatni kell a lábat kinyújtva ülő helyzetben a talajtól megemelve, vagy biciklizni sokat.
2011. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:)
2011. júl. 18. 14:55
 8/8 anonim válasza:
1 : 38nál a másik pont :)
2011. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!