Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül négy napja fáj a...

Körülbelül négy napja fáj a nyakam és vállam között (kulcscsont és lapocka környékén). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előszőr azt gondoltam, hogy elfeküdtem, de azóta egyre rosszabb a fájdalom, és nem enyhül attól sem, ha vigyázok arra a területre. Szóval nem fekszem rá, nem alszom el, nem erőltetem, de így is egyre rosszabb. Próbáltam kimasszírozni, de az sem segített. Viszont észrevettem hogy a másik oldalamhoz képest be van feszülve, mintha ott lenne egy "göb".

A fájdalom kisugárzik sokszor a fülemig , hátamig és ujjaimig, és a jellege lüktető, pulzáló fájdalom. Ma alig bírtam elaludni, ami annyit jelent, hogy eddig tudtam a fájdalommal aludni, de most hogy a fájdalom állandósult, úgy lehetetlen pihenni. A karomat tudom mozgatni, de fáj és nagyon erőtlen. Elég rossz érzés.

Hova forduljak orvoshoz? A háziorvos csak elzavar azzal, hogy majd elmúlik. Hova kell kérni ehhez beutalót vagy bármit?

Fájdalomcsillapítót bevettem, egyenlőre várom a hatását. Milyen okai lehetnek így, 18 évesen a fájdalomnak? Akinek volt ilyen fájdalma, mi történt vele?



2019. dec. 31. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy ehhez, szerintem meghúztad az izmot, vagy ízületet és begyulladt, de nem vagyok szakember. Pihend ki magad, ne csinálj megerőltető mozdulatokat. Gyulladáscsökknető Voltaren vagy algoflex dulo krémmet próbáld ki. Ne várd hogy az ilyen fájdalom pár nap alatt el fog múlni,akar hetek is lehetnek. Inkább ortopéd szakorvost és masszázst ajánlanám.
2019. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gublug ***** válasza:

Hello,

Tudok ajanlani egy fulakupunkturas addiktologust aki elbanik izom es in dolgokkal is. Fagyott vallat is kimozdit.

Szerintem a fejbiccento izmod a ludas, es az izom csomoba all a fajdalom es a keves oxigen miatt.

2019. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A leggyorsabb és legolcsóbb egy jó csontkovács, vagy kinaiak.
2019. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!