Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetem így a bal...

Mitől érezhetem így a bal oldalamat/bal kulcscsontom?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje úgy érzem hogy sokszor nyom a kulcscsontomnál egy pont szinte feszít nem is fáj inkább tényleg nyomó érzés , a mellkasomnál a lapockámnál is szokott kellemetlen diszkomfort/fájdalmas érzés lenni , elvileg kardiológiailag rendben vagyok , EKG meg röntgen szerint. Viszont annyira idegesítő fáradtabb vagyok nem tudok koncentrálni ezen jár az eszem egész nap , mert folyamatosan érzem , valakinek tipp van ? Esetleg volt már így hogy ezeket érezte hogy konkrétan a bal oldala kellemetlen érzéssel van úgymond a helyén ? Stresszre is gondoltam hogy okozhatja , de viszont ez nem csak stresszes közegbe jön elő. Bárkinek volt hasonló érzése elmesélhetné. 21/F

2019. máj. 8. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Ptx okozta. Röntgen nem mutatta ki sokáig.
2019. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

PTX is lehet persze, de bizzunk benne, hogy neki nem ez van, akkor légvétellel összefüggő a fájdalom.

Menjbel ortopédiára, lehet csont fejlődési variáció is.

2019. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ptx 5 hónap alatt csak kiderült volna
2019. jún. 30. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ptx csinált ilyet 8 hómap után derült ki.
2020. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!