Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga és fehér folt a számban?...

Sárga és fehér folt a számban? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt elkezdett fájni egy picit a torkom, belevilágítottam a számba vakuval hogy megnézzem. Leghátul a szájpadlásom két oldalt piros, nagyon hátul piros és sárga foltok vannak (ahol már kezdődik a nyelőcsövem). A felső fogsorom mögött a szájpadlásom majdnem közepéig fehér az egész. A manduláim megvannak, utánanéztem és lehet Leukoplakia, aminek a szövődménye rák is lehet súlyos esetben, szóval eléggé megijedtem, de csak hétfőn rendel az orvos.. Addig is valami tipp?
2020. jan. 4. 00:43
 1/2 54545454 válasza:
30 percnyi keresés után arra jutottam hogy talán gombás fertőzés .Most lehet hogy a világ legnagyobb hülyeségét mondtam de talán, kitudja . Az internetnek meg szerintem nem kéne hinni mert ott már egy kis fejfájásra is rámondják hogy az embernek agyrákja van. addigis kitartást és ne izgulj rá annál rosszabb lesz.
2020. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rák nem egyik pillanatról a másikra kezdődik. Valószínű,hogy bakteriális mandula, illetve garatgyulladásod van. Vegyél a patikában torokfertőtlenítőt (én Strepsilst szoktam), annak van antibacteriális,és gomba elleni hatóanyaga is). Hétfőig használd azt.
2020. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!