Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a hólyag bevan gyulladva...

Ha a hólyag bevan gyulladva és gombás okozhat folyamatos évek óta tartó vizelési ingert?

Figyelt kérdés
Már lassan 5. éve van panaszom...Nagyon elegem van. Folyamatos erős elnem múló vizelési ingerem van. Valamikor erősebb valamikor enyhébb....Járok rendszeresen nephrológiára. Kapok gyógyszert, de semmi változást se érzek. Napi 20x, de néha akár 40-szer 50-szer is elkell mennem wcre, de akkor mint, aki sose volt wc-n ömlik belőlem a vizelet....A baktériumtenyésztés negatív lett. A vérvételeim is negatívak. Az össszes vizsgálatom negatív lett....Már mindent kipróbáltam, de egyszerűen semmi...Semmi se hatott.🤷🏼‍♀️Aludni nem tudok tőle. Rengeteg álmatlan éjszakákok vagyok túl. Tanulni és teljesíteni se tudok a gimnáziumba....Egyszerűen teljesen kikészít. Kirándulni, utazni, sportolni szintén nem tudok emiatt....Van egy időszakom, amikor marhára fáj szinte már mar a vizelési inger és a vizelés és akkor se ülni, se állni se feküdni nem tudok. Az immunrendszerem olyan szinten legyengült már ettől, hogy már évek óta bese tudok lázasodni és baromi gyenge vagyok... .Miután elvégeztem a dolgomat nem még, hogy nem múlik, hanem erősödik a vizelési inger. Hiperaktív hólyagszindrómára gyanakszanak az orvosok vagy fájdalmas hólyag szindrómára...Akik hasonló vagy ugyanilyen cipőben jártak, hogy jöttetek helyre? Mi segített? Mennyi idő volt, amíg helyre jöttetek? Vagy ez egyén függő? Milyen vizsgálatokon kellett részt vennetek? Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!!!
2020. jan. 4. 07:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: már voltam természetgyógyásztól kezdve rengeteg orvosnál.....Egyszerűen nem jutottam tovább🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️Remélem gyógyítható ez a vacak...Én is egészséges szeretnék lenni, mint a többi serdülő kamasz...😓
2020. jan. 4. 07:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első kérdésedre a válasz: okozhatna,de ha a tenyésztés negatív lett,akkor nem amiatt van. Sajnos. Mert azt könnyebb lenne kezelni. Gondolom,hogyha felmerült a hiperaktív hólyag sy.,akkor erre kaptál gyógyszereket, esetleg kezelést. Végső esetben a neurológiai műtét hozhat megoldást,de az sem mindenkinél vezet eredményre. Az érdekes az,hogy ez ilyen fiatal korban ritkán fordul elő.
2020. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ!:) Hát már azon is gondolkodtam, hogy elmegyek vagy MRI-re vagy lehet jó lenne Dr Lovász Sándor orvosúrt megkeresni... Már egyszerűen nagyon nem állapot ez az egész betegség..Belebolondulok :/
2020. jan. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!