Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódok, hogy beteg vagyok....

Aggódok, hogy beteg vagyok. Esélyes?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon sokat voltam beteg elég színes skálán.

Elsőként néhány napps voltam, éppen hazaengedtek anyuval a kórházból. Egyszer csak elvileg nem kaptam levegőt. Mentők bevittek, viszont nem tudom mi volt az oka, hogy ez volt velem. Inkább csak a lehetséges következmények érdekelnek, hogy milyen károkat okoz a levegővétel hiánya. Beszédben megfigyeltem, hogy nem tudom kifejezni magam rendesen, esetleg mást mondok vagy nem jut eszembe valami. Értelmes mondatot gyakran nem tudok mondani. Írásnál nincs baj, csak szóban. Hasonló bajom van hangosan felolvasásnál. Ha magamban olvasok, akkor tudok egyenletesen és gyorsan olvasni, de ha ki is kell mondani, akkor akadozok, mást mondok. Ezek a problémák kissé romlottak vagy pedig koromhoz képest nem fejlődött ez a készség rendesen. Lehet ez következmény?

Kővetkező bajom 2 hónaposan volt tüdőgyulladás miatt, majd fél éves korom környékén vesegyulladásom volt, minkettővel korházban voltam sokáig. Utóbbinak lett kára is egy gyógyszer miatt. Hajam teljesen kihullott, sok ideig kopasz voltam.egy foltban, ami miatt orvoshoz mentünk régebben, kb 12 éves koromig csak nagyon kevés hajam volt. Ez azóta javult tavalyig, most ugyanott egy foltban kevesebb a hajam. Másik következmény a tejfogaimon levő zománc elvesztése volt. Persze ez megoldódott. :)

Vesegyulladás következménye lehet a gyakori, konkrétan óránkénti vizeletürítés?

A tüdőgyulladásra visszatérve, azóta minimum még 5-6-szor volt benne részem, először 10 éves koromban két hétig kórházban kellett lennem. Nagyon gyenge voltam, alig volt ép vénám, naponta eldurrant, tönkrement egy. 10 kilót fogytam, stb. Azóta 2 éven belül összeszedtem még pár, kevésbé súlyos tüdőgyulladást, aminek lehet van következménye. Azóta nagyon sokat köhögök, sokat beszúr a tüdőm, kifulladok. Lehet az oka a sok tüdőgyulladás?

Viszont ami tényleg fontossá tette nekem a kérdés kiírását, az ezeknek a betegségeknek az összessége. 4 éve van menstruációm, de nem működik megfelelően a ciklusom. 3 vagy négy havonta jön meg, hol iszonyú erős vérzéssel, hol kevésbé. De tavaly egész évben pecsételő vérzésem volt. Mennyi az esélye, hogy a sok betegség tönkrevágta a szervezetemnek ezen részét? Meg úgy az egész szervezetemet...

Szeptember óta nagyon sokat vagyok beteg, vagy megfázva.

Hol a tüdőm fáj, hol a szívem dobog be magától ezerrel hirtelen, máskor az izmaim fájnak, de az ízületeim is szoktam ok nélkül fájni. A testtartásom is görbe, nem is tudok egyenesen állni, mert attól fáj mindenem. Ezen kívül állandóan fáradt vagyok, nem kicsit. A közérzetetem rossz, sokat szédülök. Nem is tudom, mikor voltam utoljára kipihent és egészséges érzetű.

Szintén szeptember óta gyakran megfájdult a torkom ok nélkül, nem fáztam meg, csak fájt a torkom. Nem látszódott semmi belülről. Csak fájt.

Kihez forduljak orvoshoz? Nagyon nem akarok menni, nem szeretem az orvosokat, nem is szeretek beteg lenni, de elég rossz érzés azt érezni, hogy a testem minden szálában valami kis hiba van, kicsit nyomoréknak érzem tőle magam.

18 éves vagyok még csak. Minden ember ilyen nyomoréknak születik és csak én reagálom túl vagy pedig kezdjek aggódni magam miatt?



2020. jan. 4. 14:00
 1/1 gublug ***** válasza:

Szia.

Szamomra osszetettnek tunik a dolog, ezert a nyugati orvoslast nem ajanlom.

Ha nyugati orvoshoz mesz o a tuneteket fogja nezni es nem az okot. Illetve minden szakorvos mast mond: a szakteruletenek megfelelo tunetet veszi csak figyelembe.

Azt javaslom keress egy Hagyomanyos Tibeti Gyogyaszt vagy egy Hagyomanyos Kinai Gyogyaszt vagy egy Ayurvedikus orvost.

Ok atlatjak az osszefuggeseket.

Ne csak egyszeruen egy termeszetgyogyaszt keress, hanem vmlyiket a 3 kozul.


Ayurvedikus:

Arati Chaitanya. O egy indiai ficko, de sokszor nincs magyarorszagon.

Viszont skypeon lehet vele.

A skype knonzultáció, amit megelőz 2 teszt kitöltése, valamint utána az állapotfelmérés és tanácsadás, összesen 13.500 Ft-ba kerül.

Ha erdekel megadom az elerhetoseget.


Tibeti Gyogyaszt pedig:

Keress ra Magyarorszag egyik fo energetikai energetikai agazatanak hivatalos honlapjara (nem a Reikire hanem amelyik Tibetbol jon - sajnos nem irhatom le a nevet mert ez a honlap nem engedi) es kerdezd meg oket h van e epp Magyarorszagon vagy mikor jon legkozelebb tibeti gyogyasz.


Illetve van Láta Anna Mónika, aki tobbnyire Nemetorszagban van, de emailben elered, hogy beszelhess vele. Hatha jon erre.

Ha kell megadom az elerhetoseget.


Kinai gyogyaszt ismerek de sajna o mar nem dolgozik.

2020. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!