Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldali alhasi tapintásra...

Bal oldali alhasi tapintásra érzékeny rézs mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hogy írjam le de megpróbálom szóval a köldökömtől kb 3-4 centire bal oldalt az alhasamnál nem is tudom érintésre nem fájó de kellemetlen érzés valamint olyan mintha enyhe bizsergető, zsibbadás lenne.. Valamint felvan puffadva a belem (láthatóan bal oldalt nagyobb a hasam) valakinek volt már ilyen vagy hasonló? Mi lehet ez? Voltam már laktóz és étel allergia vizsgálaton, hasi uh-n és méhnyakrák vizsgálaton semmi nincs véres vizeletem se székletem.. Arra tudok gondolni valami bél eredetű lehet



2020. jan. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2020. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom
2020. jan. 5. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem rendszeresen visszatérő dolog,akkor lehet,hogy valamilyen vírus megmozgatja kicsit a beleidet. Ettől lehet fájdalom, puffadás is. Ha viszont visszatérő dolog,akkor el kell menni gastroenterológiára,mert akár vastagbélgyulladás is okozhatja. Ez nem feltétlenül jár véres széklettel, és hasi UH nem mutatja ki. Próbálj meg probiotikumot szedni!
2020. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj vissza térő és magán gaaztrón voltam ott vizsgáltak étel allergiával de semmit nem találtak... Bélgyulladásra gondolnék de nem akarom magam diagnosztizálni.
2020. jan. 6. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérjél a háziorvosodtól beutalót állami gastroenterológiára. Valószínűleg szükség lesz tükrözésre.
2020. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!