Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez pánikroham vagy szívinfarktus?

Ez pánikroham vagy szívinfarktus?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon elkezdett szoritani a mellkasom, meg nehezen ment a legzes, es iszonyatosan bepanikoltam, hogy mi lesz... azota se nagyon javul a helyzet, nem is aludtam semmit a felelemtol, most reggel sokkal jobb volt, de ha agyalok rajta egybol sokkal rosszabbul leszek... mit tegyek, hogy elmuljon, kivagyok...

2020. jan. 6. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy allergia? Van olyan ismerősöm akinél ugyanezek a tünetek jelentkeztek és nála kiderült,hogy az.

Ma már valószínüleg csak rápörögsz és beképzeled.

2020. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm erdekes, nem tudok rola, hogy allergias lennek:D

De lehet...


Mostmar jobban vagyok, neha ha agyalok rajta elkap egy kis mellkasi fajdalom, ebbol is gondolom hogy en generalom..

2020. jan. 6. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha agyalsz rajta egyből rosszabb lesz. Pánikbetegség, szerencsére még ez nem vészes, kezelheted magad is.


De ha nagyon zavar vizsgáltasd meg orvossal, mondd el a problémát. Ahogy írtam másik kérdéshez is, vérnyomásmérés lesz, ekg, kis neurológia teszt, esetleg vérvizsgálat. Ha itt nem lesz semmi komoly eltérés, egyelőre ha nem fog gondot okonzi a továbbiakban, nem küld tovább, felír valami enyhe nyugtatót (lehetőleg gyógynövényekből készültet), vitamonokat.


Próbálj meg lazítani, ha ez pánikbetegség. Próbáld meg elmondani magadnak, hogy ez nem valós, nem lesz semmi baj. Mélylevegő, légzéstechnika, igyál egy hideg pohárvizet apró kortyonként közben.



Ha nagyon zavar, tényleg menj el esetleg orvoshoz, aztán pszichológushoz, amennyiben nem konkrétan fizikális a baj okozója.

2020. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! A sport es nehany nagy alvas segitett!:)
2020. jan. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!