Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhatnak a bordáim...

Mitől fájhatnak a bordáim alatt, illetve a lépeknél?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk ismerőseinknél, és ott elkezdett fájni a ball felén ahol van a szívem. Bordáim alatt, lépeknél. Átterjedt a jobb oldalamra. Derekaim fájnak, hátgerincem.


Ahogy ball felére fordulok, úgy fájnak a ball oldalamon a lépek, vagyis a bordáim alatt. Jobb valamivel, de kedvetlen vagyok, félek nagyon. Vizelés jó.


Lánnyal találkoztam, és jég hideg padra leültünk, lehet ez is okozhatja? Megfázhattam? De nem csíp vizeléskor.



Mi lehet ez??? Kérlek segítsetek!!!


2020. jan. 7. 11:40
 1/1 gublug ***** válasza:

Szia. Videki vagy? Nem piszkallak, csak vicces a "lépek" es "derekaim".

Ugy tunik izuleteid fajnak, ami mar mar izomfajdalomnak tunhet.

A vese nem szereti a hideget, es labrol, fenekrol, tudorol (ha nekidolsz a padnak) megfazhatsz.

Ha rosszabbodik menj el dokihoz, de ha nem, akkor otthon hazilag intezd el. Van egy mondas:

"A zoldseg tisztit, a gyumolcs epit"

Kezdj egy vitaminkurat.

Jarj utana interneten h mely itthon is kaphato zoldsegek/gyumolcsok tartalmazzak a legmagasabb vitamin koncentraciot (ha nem akarsz patikaban kaphato multivitamint szedni).


A vesed stimulald azzal hogy sok vizet/teat iszol vagy levest eszel. Ezek hidratalnak.

Oltozz fel rendesen eztan ha szabadba vagy, esetleg egy jéger also vagy alaoltozet is jo lehet a gatya ala.


Mivel szivtajeki panaszod is volt ezert ne eroltesd tul magad az elkovetkezo napokban. Pihengess ha tudsz/lehet.


A kinai gyogyaszatban a sziv segiti a lep/gyomrot. Tehat ha a sziv gyengelkedik nem tud annyit segiteni a lep/gyomornak.

Keress ra: kínai 5 fázis.

2020. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!