Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő kigyógyulni az...

Mennyi idő kigyógyulni az izületi gyulladásból?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok. Októberben kezdődött az egész... Elkezdett fájni a sarkam és a bokám, nehéz volt a járás. Aztán fokozatosan elkzdett több mindenem fájni (derekam, vállam, térdem)

Voltam csontkovácshoz és ő mondta hogy gyulladás. Kaptam már inekciókat is, erősen hűtős krémet is használok és nyújtó gyakorlatokat is csinálok.

Mennyi ideig tart ez az erős fájdalom, az egesz fiatalkorom erre megy el? Nehéz kikelnem az ágyból is . Ki lehet ezt nőni?



2020. jan. 7. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes orvosnál nem jártál?
2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatomat tudom hozni. Enyhébből 1 hét alatt gyógyultam meg, volt 2-3 súlyos, azokból 1 hónap átlagban. Ezt úgy értsd, h az 1. napon nem tudtam menni, az utolsón meg sétáltam normálisan.
2020. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Ő azt mondta hogy lúdtalp keletkezik, a terdem pedig shlatter betegség.

Es arra kovetkeztettunk hogy a ludtalp miatt vannak fajdalmaim. De a csontkovács azt mondta hogy az nem ad ekkora fajdalmakat.


2.kérdező megkérdezhetem milyen kezelésen mentél át?

2020. jan. 7. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nekem fokozatosan erősödött és terjedt aug. végétől. Nem emlékszem, hogy korábban lett volna ilyenem.

Hosszú miért, de nem gondoltam betegségre, és számítottam rá, hogy elmúlik. Nem is kezeltem semmivel, pedig eléggé mozgáskorlátozott voltam.

Most már nincs is.

A dologhoz hozzát tartozik, hogy tartottam az adventi böjtot.

Kb 42 nap karácsony előtt nem ettem:

Húst, tejterméket, kelesztett kenyeret. (kivéve vasárnaponként)

Furcsa, hogy húst egyébként se nagyon ettem. Nyáron egyáltalán nem.

2020. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húgysavszint rendben van? Ha reggel merevek az ízületek akkor egy másik fajta ízületi betegség lehet. El kell mélyedni a témában a web segítségével és választ kapsz a kérdéseidre. Én most szenvedek a bal nagylábujj tőizületének gyulladásától, piszkosul fájt, de már szinte mindent tudok a betegségemről. Magas húgysavszint mellett megfázott a lábam, kiváltak a kristályok, begyulladt az ízületi tok...

#4 is magas húgysav miatt lett beteg és a böjttől gyógyult meg...

2023. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!