Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megint forduljak orvoshoz?

Megint forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok. Szerintem nagyjából egy évvel ezelőtt voltam ugyan ezzel a problémával a háziorvosnál, aki elküldött ct-re meg még valahova. Semmit nem találtak és egyébként meg is szűnt aztán a nyár folyamán megint visszatért de akkor nem volt nagyon durva, de már össze tudtam kötni a fekvéssel. (Máskor is előfordul, de így 100%osan)

Mikor fogom és lefekszem pl mondjuk az oldalakra, akkor elfog a szédülés, de brutálisan, ez hamar elmúlik egyébként, de innen átfordulok a másik oldalára vagy a hátamra, akkor újra. Most talán még azt is megkockáztatom, hogy brutálisan felmegy a pulzusom ilyenkor. Tapasztalt valaki ilyet? Most már 2napja tapasztalom megint ezeket a tüneteket szóval enyén idegesít.



2020. jan. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen menj dokihoz! Neurológiára is kérj beutalót.
2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen az volt a másik CT még neurológia. Az egyik helyen gépbe kell feküdni a másiknál meg ilyen diódás cucc.
2020. jan. 7. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

BPPV a betegség neve, elég gyakori


[link]

2020. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Füll orr gegeszet
2020. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!