Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért piros a péniszem,...

Miért piros a péniszem, illetve a fityma belső része?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Orális szex után a következő tünetekre lettem figyelmes:

Az aktus megtörténte után kevesebb, mint 24 órával enyhe viszketést éreztem a péniszemen. Nem fordítottam rá különösebb figyelmet, bíztam benne, hogy elmúlik. Ahogy telt az idő, egyre jobban felerősödött a viszketés,

enyhe duzzanatot, és pirosodást figyeltem meg a makkon, illetve a fityma belső felszínén. Ekkor már aggódni kezdtem, de úgy gondoltam, hogy mielőtt orvoshoz fordulok, megpróbálom a betadine kenőcsöt. Miután használtam pár alkalommal,a viszketés elmúlt, a vöröses terület is, úgyhogy úgy gondoltam, megúsztam bármiféle komolyabb probléma nélkül. A betadine kenőcsöt pár nap után kezdtem ritkábban használni,majd abba is hagytam, viszont a vörösödés visszatér a fityma belső felszínére, ha nem kenegetem naponta.

Hozzáértő , hasonló emberek véleményét kérdezném, hogy mit tanácsoltok?

Tudom, hogy orvos a célszerű megoldás. De rá kell vennem magam , addig is szerettem volna kérni egy véleményt itt.

Előre is köszönöm!



2020. jan. 12. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Bőr- és nemibeteg gondozó

Máskor meg húzz gumit! Igen, orális szexhez is, ezért van ízesített gumi

2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Phlogosol 15 csepp kb 1dl langyos vízbe, és 5 percig áztatás naponta 2x. (kb 5 napig)

Ne használj szappant, csak tiszta vizet tisztálkodáskor...max kicsit jobban megmosod.

2020. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, köszönöm!

Nem vényköteles ez amúgy?

Azt elfelejtettem mondani, hogy a pirosodás inkább a fityma egyik felére lokalizálódik. (De ott nagyon piros,egy eléggé nagy területen) De reggelre már semmi sem látszik betadine használatával, utána meg megint előjön.

Milyen betegség lehet ez?

2020. jan. 12. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:

csak semmi pánik. Ez velem is előfordul,(meg mással is) ha valamiértnelmaradt a lompos alapos mosdatása. Sajnos sokan azt hisszük, hogy ha kap egy kis vzet felhúzott fitymánál, akor kész is. Furcsa, de majdnem úgy kell megmosni a kobrát mintha rárántanál, csak samponozd be előtte. Aztán lehet recskázni is, az az igazi samponos lemosás. Ha köpködni kezd a kobra, az sem baj.


Képzeld el, aki a farkad másik végén van, az mit érezhet, csak legfeljebb nem szól..


Szóval nincs vész, csak alaposan mosd meg, finon vékony törölközővel szárazra törlöd. Aztán ha van otthon, akkornnagyon vékonyan körömvirág kenőccsel körbedédelgeted. Két nap, és nem is emlékezel rá. Ha teheted, mindig mosd amfarkad hugyozás után(akár a kézmosóban, akár zuhanyfejjel, akár bidében, csak tiszta legyen)

2020. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha csak ennyiről lenne szó,de mint mondtam,tüneteim egy átgondolatlan orális kényeztetés után jöttek elő, nem sokkal
2020. jan. 12. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az illetőnek volt herpesze, vagy hordozza, akkor lehet viszketés. Phlogosol...a doki is ezt fogja mondani. (tapasztalat...)

Persze a tuti a doki. (vagy nem)

2020. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Azóta sikerült megoldódott? Ugyan ez a helyzet nálam is.
2021. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!