Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér váladék a makkon és a...

Fehér váladék a makkon és a fityma belső felén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Naponta kétszer zuhanyzom, néha mégis előjön, legtöbbször akkor, ha a barátnőmnél vagyok, többször elélvezek egy nap, és zuhanyzás után is előfordul még, hogy szeretkezünk, vagy petting, bármi. Ezután már csak reggel szoktam lezuhanyozni és, ha több napig ott vagyok, akkor a makkon és a fityma belső részén is ragadós fehér valami keletkezik. Szerintem biztos, hogy nem szmegma, mert nagyon nehezen lemosható. Ha a telljes makkon van a lerakódás, előfordulhat, hogy 4-5 napig is moshatom, mire teljesen lejön. Kicsit dörzsölöm és le tudom húzni, mintha hámlana a bőröm, de van olyan, ami még a víznyomásnak és a dörzsölésnek is ellenáll. A gombás fertőzést nem tartom valószínűnek, mivel nincs szaga, sem kiütés és nem is viszket. Canesten krém használata mellett is előjött. Egyébként allergiás vagyok néhány dologra, nyáron szinte mindenre. Mi lehet ez?
2015. jún. 29. 12:16
 1/4 anonim válasza:
ez az utó sperma lehet ami még kijön most gyakrabban nekem 1 szer volt ilyen reggel megmostam es mar nem volt ilyen sosem ... ha esetleg nem szűnne meg akkor menj el orvoshoz ír valami kenőcsöt rá...
2015. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sperma lenne, mert néha akkor is előfordul, mikor otthon vagyok napokig és még csak nem is maszturbálok. Csak ilyenkor kezelhető, lemosható (bár így sem egyszerű.) Ha barátnőmnél vagyok, olyan mintha felgyorsulna a folyamat, sokkal gyorsabban termelődik és az első 1-2 napban lemoshatatlan...
2015. jún. 29. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szmegma lehet .Szaga is csak akkor van ha több órán át ott van .
2015. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosd meg alaposan,es maskor figyelj
2015. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!