Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van esélyem rá, hogy ez nem...

Van esélyem rá, hogy ez nem csontrák?

Figyelt kérdés

A mellkasi bordán megjelent egy csont keménységű, kb. 4 cm hosszú, 3 cm széles kinövés. Az orvos beutalt rötgenre. Kérdeztem, hogy lehet-e rák, azt mondta, hogy nem akar ijesztgetni és ne gondoljak egyből a legrosszbra, de az is benne van a pakliban, utána kell járni mi ez. Nagyon félek! Egyébként.. nem tudom, van-e jelentősége, de erőnlétileg teljesen jól vagyok, jól is nézek ki, rendszeresen edzek. Viszont az elmúlt években több traumán is átestem, amelyek lelkileg nagyon meggyötörtek.


Van némi esély rá, hogy jó indulatú az elváltozás?


38/N



#Ráktünetek #mellkasidudor
2020. jan. 13. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt honnan lehetne megmondani neten keresztül, ha az orvos sem tudja vizsgálat alapján.

Az orvosod azt mondta, hogy ez IS lehetséges, magyarul nem csak rák, hanem még más (valószínüleg több) egyéb ok is szóba jöhet, de csak a röntgen-vizsgálat alapján lehet eldönteni.

2020. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak szükségem van valami megnyugtató válaszra, amíg kiderül. Hátha volt valakinek hasonló tünete, tapasztalata.
2020. jan. 13. 11:29
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Melyik részen?

Lehet sokminden, kizárólag bordán elég ritka a rák. Röntgen mindenképpen indokolt,ha meg ott eredmény nincs,akkor CT vagy MR,de

2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
de ezeken végig kell menni,addig senki sem fogja tudni.
2020. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, a mellkasi bordán, a mellem felett van, szegycsonttól balra. Nagyon félek.
2020. jan. 13. 12:46
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem,ott lehet gyulladás is,porcprobléma.
2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó lenne.. bárcsak az lenne, köszönöm!


Még annyit, hogy fájni nem fáj. Tudom, ez nem kizáró ok, mert későbbi stádiumban még fájhat. De hátha mégis kicsit irányadó lehet.

2020. jan. 13. 13:22
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk ezt nem fogják szerintem kizárólag csak röntgen alapján diagnosztizálni,elég nehéz azt a részt ábrázolni.
2020. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2020. jan. 13. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, mi történt azóta?
2020. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!