Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kevesebb mint 1 hónapja...

Kevesebb mint 1 hónapja voltam urulógusnál, azzal a tünettel hogy néha fáj a herém, meg az ágyékom, meg ilyen furi érzés van. Azt mondta semmi bajom. Most találtam valamit kb igy a herém mögött. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ő a főorvos urulógus itt a városban, megvizsgált, mondta hogy nem érez semmit, lehet hogy herevisszér, meg a heréim se dagadtak meg meg semmi. De most ezt itt megtaláltam, és nagyon megilyedtem. Azt mondta hogy majd kell here uh, de még abból semmi nem lett, anyám még nem rendezte le. Serdülő.

2020. jan. 13. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet ez a herevisszér? Félek.
2020. jan. 13. 16:05
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott nem mondta fixre hogy herevisszér, attól félek hogy ez a kevesebb mint 3 hét alatt kialakult valami durvább?:(
2020. jan. 13. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit jelenthet, én nő vagyok, de szerintem jó ötlet, ha keresel magánban UH-t, amin lágyékrészt, lágyrészt vizsgálnak.

Vagy felhívnod azt sztk kartonozót, vagy az uh/röntgen osztályt, és megkérdezed higy beutaló nélkül fogadnak-e magán rendelésen,kifejezezzen Uh-ra.


Ha helyileg nem is fogadnak, szomszéd városban érdeklődj.


Nem szabad elhanyagolni ha fáj,panaszt okoz.

2020. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a segítséget, elfelejtettem említeni, amióta voltam orvosnál és meg is nyugodtam, azóta nem is fáj. De köszi, anyum szerint semmi baj, meg utána is néztem, és lehet visszér, meg egy csomó dolog. TÜneteim sincsenek.
2020. jan. 16. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!