Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvoshoz kellene fordulnom?

Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
A vérnyomásommal van probléma, nagyon alacsony, és nem tudom forduljak e vele orvoshoz. 93/45-öt mértem egyszer, máskor 103/43-at,meg ehhez hasonlókat nap mint nap, a pulzusom pedig átlagosan 55-ös. Sokszor szédülök, fáradékony vagyok, meg gyakori a fejfájás. Szerintetek orvoshoz kell menni ilyenkor?

2020. jan. 13. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel panaszt okoz,igen. El kell menni. Aműgy mennyi vizet iszol naponta?
2020. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.5 litert átlagosan, de van mikor kevesebbet.
2020. jan. 13. 21:38
 3/5 anonim válasza:

Jó hogy vannak még ennyire nyugodt emberek. :D

Viszont ezekkel az értékekkel mindenképpen keresd fel a háziorvosod.

2020. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Térj át a napi 2-2.5 literre (nyáron min.3-3.5). Mert ha nem iszol eleget,akkor amiatt lehet kevés a vérnyomásod. Az ereket fel kell tölteni. Ettől lehetsz szédülékeny,fáradékony is, és nem csoda,ha fáj a fejed.Mikor voltál vérvételen? A háziorvosodhoz mindenképpen menj el!
2020. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha tényleg nagyon elhanyagolom a víz ivását, de bevallom nem is nagyon esik jól.. De igazad van! Igyekszem áttérni a 2 literre minimum, hátha jobb lesz köszönöm a segítséget! 😊❤️
2020. jan. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!