Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel orvoshoz kéne fordulnom,...

Ezzel orvoshoz kéne fordulnom, vagy bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

17L

Mostanában bármit, de tényleg BÁRMIT eszek utána intant hasfájás és hasmenés. Már másfél hete annak hogy megjött, így nem lehet menstuációs görcs. (Amúgy olyankor is görcsöl nagyon) Már így megy 2 hete és majdnem minden nap, egy-két kivétel azért akad.


Van hogy éhes vagyok, leülö ebédhez merek levest és két kanál lemente után már fáj a hasam. De ugyanakkor érzem hogy éhes vagyok és két választásom van:

1 -Nem eszek tovább->nem lesz hasmenés->de éhen maradok ha csak ilyen keveset tudok enni

2-Eszek tovább->Közben enyhül a hasfájás->de ebéd után egy órán belül a fent említett dolgok történnek.


Az étel és evés iránti vágyam is elment, hisz bármit ehetek annak hasrontás lesz a vége. Az orvos erre tud valamit írni? Vagy csak stresszelem magam emiatt, ez elmúlhat? Bár már egy hete tart...


2018. aug. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem játszanék, pedig nagyon orvosellenes vagyok. Ne várd meg a jövő hetet.
2018. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
go doki!
2018. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem játék.... Menj orvoshoz!
2018. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor úgy nézem győzött a doki:/
2018. aug. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!