Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond? (Véres...

Mi lehet a gond? (Véres köpet, légszomj) többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztik! Leszögezném, hogy orvoshoz már van időpontom, úgyhogy nem távdiagnosztizálást szeretnék, csak ha esetleg valaki élt át hasonlót, az érdekelne. :)

Tehát, elég sovány vagyok, 2 éve nem túl erős immunrendszerrel. Kb ugyanennyi ideje állandóan vissza visszatér a köhögős-orrfolyós dolog, mellette nagy mennyiségű kicsit buborékos köpettel. Ez eltart 2-3 hónapig is akár, nem igazán javul, vagy nagyon könnyen visszaesik. Ilyenkor a mellkasomban elől érzek egy izomláz szerű fájdalmat, felül, a szegycsontom két oldalán pedig égést. Fekvő helyzetben időnként van egy fura melegvíz-érzés a hátamban, mintha lötyögne. Most is belekerültem egy ilyen szép időszakba, talán ez már a 6. Hete, de most az egyébként nagyon jó állóképességem is bánta. Nehezen megyek fel egy lépcsőn, vagy akár egyenesen is, nem tudok állni sokáig, állandóan ragad le a szemem, állva nehezen kapok levegőt, csak fekve, de úgy is volt hogy arra ébredtem hogy zihálok. Az elmúlt 2 napban pedig (nem tudom hogy van e köze hozzá) de nagyon zavart volta. Azt hitték páran hogy részeg vagyok. Nem emlékszek arra, hogy hol jártam, mit csináltam, csak felvillanások vannak. Olyan volt mintha álmodnék. Ma reggel pedig felkeltem, fájt a mellkasom ahogy szokott, és valami barnásat köptem, vörös potokkal-csíkokkal. Az emberek beszédére alig tudok koncentrálni, fájnak a kezeim, lábaim. Nagyon nem tetszik. 23 éves vagyok, lány.

Köszönöm ha végigolvastad, és van valami ötleted/tapasztalatod :)



2020. jan. 14. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Vagy valami elhúzódó, gócos tűdőgyulladás, felülfertőződés. Vagy krónikus tűdő betegség, asztma. Vagy TBC! Sajnos, bármi lehet. Vérköpés nem játék! Azonnal el kell menned orvoshoz, ne várj az idő pontig.
2020. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Vérköpésem nekem is volt. Fül-orr-gégész, illetve tüdőröntgen, és spirometria amit csináltak. Nyugi, egyik sem fájt. És kiderült, hogy nincs semmi gáz. Még amit érdemes lenne megnézni, hogy reflux van-e neked. (a mellkas fájdalom miatt)

2020. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tünetek vérszegénységre is utalhatnak, kéz-láb fájás, fáradság, zavartság, nehéz légzés. (Amitől teljesen felborul a vérképed, és nem tudsz egy egyszerű megfázást sem legyőzni.)
2020. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát nagyon kíváncsi leszek. Hétfőn megyek orvoshoz. De szombat óta folyamatosan esnek ki a dolgok.
2020. jan. 15. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd majd meg, hogy mi volt. Sok sikert! Minden oké lesz!
2020. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ismeretlen600 válasza:
Kiderült mi volt végül?
2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élsz még? :)
2020. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!