Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a péniszemnek?

Mi baja lehet a péniszemnek?

Figyelt kérdés

Áprilisban kezdődött,piros lett elkezdtem kenni Canesten kenőccsel,de nem javult.A házi orvos adott rá gyógyszert és kenőcsöt,azt mondta, ha nem javul menjek urológushoz.Nem javult szóval mentem is.Az első alkalommal azt mondta mártogassam kamilla teába 2-3 hétig majd javulni fog.Nem hogy nem segített, de mire újra időpontot kaptam(másik dokihoz) szűk lett,le volt tapadva és érzékeny is volt.Kaptam új kenőcsöt,ami nem volt jó,elkezdett tőle vedleni.Újra visszamentem a kenőcs mellé kaptam gyógyszert ami szintén nem használt.Elmentem egy új orvoshoz, (bőr és nemi beteg gyógyász)ő valami szteroidos kenőcsöt adott,mert a bajt szerinte nem egy fertőzés okozta hanem hogy valamilyen betegség miatt szűkebb egy gyűrűben a makkom,és a kenőcstől majd jobb lesz.Nyilván ez sem segített.Most itt vagyok január közepén újabb időpontra várva másik bőrgyógyászhoz.A péniszem vörös,hólyagos(piros és fehér hólyagok egyaránt)a makk területén és alatta is,gennyes váladék keletkezik rajta és vedlik is, de amikor egy kis darab bőr levedlik alatta picit véres folt marad.Nagyon kétségbe vagyok más esve mert annyira fáj hogy alapvető dolgokat nehéz véghezvinni vele mint pl. a vizelés.Mi lehet?Kihez forduljak?Most beszélek megint a háziorvossal,hogy vérvételt csináljon mert azt még senki nem csinált.Valaki járt már hasonlóan?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 14. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet hogy fertőzés lesz, vagy valamire allergiás vagy, mosószer, öblítő vagy habfürdő.
2020. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyáron leszek 21.
2020. jan. 14. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Sikerült meggyógyulni? Én is nemi panasszal küzdök, igaz ez más féle. De én is egy halom orvosnál voltam, egy halom krémmel kentem. És most lépek csak lassan a gyógyulás útjára. A travocort az hatásos krém mindenesetre.
2020. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést,pár napja nem jártam az oldalon.Sokkal jobb nálam is a heéyzet mint volt,amit kaptam kenőcsöt(nemtudom pontosan mi,úgy keverték)az helyrehozta nagyjából,de továbbra sem jó.Folyamatosan kennem kell különben újra kezdődök a probléma.Sajnos a kialakult helyzet miatt most nem is tudok orvoshoz rohangálni ezzel szóval amíg nem lesz más kenegetem tovább a szintentartás végett.
2020. ápr. 9. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett?
2022. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik allergia, valami nagyon natúr tusfürdőt használok azóta rendben van, viszont néha még így is előjön a probléma.Gondolom a mosószer és az öblítő sem mindegy milyen, de azokkal nem foglalkoztam még.
2022. okt. 21. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen tusfürdőket használsz?
2022. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!