Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Soha semmi baja nem volt a...

Soha semmi baja nem volt a péniszemnek, most mi lehet ez?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, eddig mindent megúsztam, feleségemmel hétfőn szexeltünk utoljára, azóta folyton viszket a makkom, semmi fizikai dolog nem látszik rajta, csak visztket a makk... + 1 napja a féken megjelent egy kis mikroszkópikus kis sebre hasonlító valami, ami vízzel érintkezve fáj... Mi a fene lehet ez? Na és most milyen orvoshoz kell ezzel menjek, soha semmi ilyesmi tapasztalatot nem szereztem.

2019. júl. 13. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Amikor elkezdjük a szexuális életet, azzal belépünk az évenkénti vagy legalábbis partnercserekori STD-szűrések világába. Ez több, mint lelombozó, hogy valaki 35 évesen ezt nem tudja, nem gyakorolja. A kislányok 14-15 éves koruk óta járnak évenkénti szűrésekre... A fiúnknál miért nem az intim higiénia része ez? Ha meg ennyire nem tudod még, akkor miért nem kérdezed meg a szüleidet, nagyszüleidet, a háziorvosodat vagy a feleségedet?
2019. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Jeleze mar aki hetero es evente szuresre jar de komolyan (nem sok lesz)
2019. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőr és nemibeteg gondozó lehet h csak egy gombás fertőzés


Cannesten esetleg segíthet

2019. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne kísérletezz kérdező! Hétfőn irány a bőr- és nemibeteg-gondozó (nem a sima bőrgyógy, ennek ez a neve!), ez nem játék! És a feleségedet is vidd el, mert ha csak téged kezelnek, akkor ő visszafertőz, ha tőle kaptál el valamit!
2019. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ez nem volt világos a leírásomból, de soha 1 partnercsere nem volt életemben. Monogám vagyok.
2019. júl. 14. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az asszonytól kaptad el.
2019. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod... Megfigyelésből jeles...
2019. júl. 14. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha meg ennyire nem tudod még, akkor miért nem kérdezed meg a szüleidet, nagyszüleidet, a háziorvosodat vagy a feleségedet?"

75 vagyok, és azt sem tudom, mi az az STD szűrés. Negyedévente járok urológushoz ( gyógyszert iratni). Soha még bajom nem volt a cerkámmal, és az orvosom sem említett ilyen szűrést. Felvilágosítanál, hogy mi ez és mire való?

2019. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem promiszkuisan élsz, kizárná hogy vagy te szedtél be valamit, vagy az asszony? Ahhoz nem kell megcsalni a másikat hogy valahonnan valamelyikőtök összeszedjen valamit, úgyhogy mégegyszer... irány a bőr- és nemibeteg-gondozó, mindketten!
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!