Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normalis?

Bomm199 kérdése:

Szerintetek normalis?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mar 1honapja es 2hete mutottek 2oldali vegbeltalyoggal, 2x egy heten.De meg mindig faj a seb,a hasam neha elviselhetetlen es bele is nyilal az egesz lenti reszre,es a labaim is es kis hoemelkedesem is van neha, de azt mondtak normalis.. kb 4napja hagytak abba azt a tamponalast es nem raknak bele olyan fonalat mar ami megszivja a gennyt, mar csak itthon kell kotozni,meg nyitva a seb .Ma voltam orvosnal es azt mondta hogy kulso belso aranyerem van,de mielott megmutottek akkoris volt. Az lenne a kerdesem hogy ez normalis? Aki hasonlo cipobe jart az segitsen mert minden orvos mast mond,eddig azt mondtak nincs semmi ma meg mondta hogy kulso belso aranyer

#hasfájás ##vegbeltalyog ##aranyer
2020. jan. 17. 11:09
 1/2 TSZXFRD válasza:
Szia! Milyen tunetei voltak es hogy derult ki,hogy vegbeltalyogod van?
2020. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat elsonek azt hittem le jott az aranyerem mivel ott volt a vegbelnyilasnal dudor mint egy aranyer, kenegettem ugye aranyerkenocsel de nem segitet nem ment vissza, de mar akkor elegge fajt a farokcsontomnal es a derekam meg a hasam is es aztan jott a laz is meg a szedules.Es aztan be mentunk es masnap megis mutottek vele, de aztan ra 4napra ujra mivel kis sebet vagtak.. De azota meg mindig ott az a dudor a vegbelnyilasnal hiaba megcsinaltak a talyogot.. Meg a hasam is faj egyfolytaban szoval nem tudom neha nyilal is bele az egesz derekamtol a terdemig.
2020. jan. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!