Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 évesen nagyon magas a...

17 évesen nagyon magas a pulzusom 110 alapból a múltkor pedig 143 volt Voltam orvosnál azt mondta semmi bajom. Szerintetek ha ilyen fiatalon ilyen magas a pulzusom így nem fogok sokáig élni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy hülye. Tudnia kéne, hogy a nagyon magas pulzus, pláne, ha ez tartósan fennáló állapot, mindig a nagyon magas belső feszültség jele. Igen, lehet, hogy biologice semmi bajod - még -, de lelkilerg nagyon is. Keress egy mésik orvost és a stressz ellen valami levezetést.


Akkor nem fogsz sokáig élni, ha nem találod meg az okát annak, hogy mitől magas a pulzusod. Ne sarlatánokhoz menj, hanem orvosokhoz.

2020. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz?
2020. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell egy labor, abban TSH (pajzsmirigy miatt), továbbá egy 24 órás EKG, meg egy normális háziorvos.
2020. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg nem mindegy milyen a vérnyomásod ha az is magas akkor kell egy EKG-s vizsgálat, labor vizsgálat ilyenkor illik egy teljes labort is kérni. Az sem mindegy milyen alkat vagy nyilván ha kövér akkor eleve nehezen bírod a terhelést akár a saját súlyodat és a szíved jobban erőlködik. Ha a vérnyomásod is magas akkor valószínűleg az okozza a pulzus problémát is. Vannak gyógyszerek amik csak a vérnyomást csökkentik a pulzust nem, viszont vannak olyanok amik csak a pulzust ha a vérnyomásod nem olyan magas.

Én a helyedben normális háziorvoshoz mennék, szabad orvos választás van nem muszáj csak a körzetihez járnod. Ha kell menj másik városba. Én sem oda járok ahol lakom igaz hogy 10 km-ert utazok ha valami van de tudom hogy akihez járok az normális, ismeri is a problémáimat és ha kivizsgálásra kerül a sor az is csak az indokoltakkal kezdi.

2020. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!