Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sokat fjá a csipőm, ha...

Nagyon sokat fjá a csipőm, ha fekszem akkor is, meg kb. mindig, illetve a mozgásom is egyre rosszabb, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el ortopédiára. De ha a mozgásod is egyre rosszabb, akkor ne sokáig húzd az időt.
2020. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát.. Ahhoz olyan ortopédia kellene. Én elmentem. 37 évesen, szülés után 3.5 évvel, erős csípő és combízületi fájdalmak miatt. (eleve kisebb a vápa, mint a combcsontfej).

Kb röhögve elküldött az orvos. Szerinte csak az megy ortopédiára, aki protézist akar...

2020. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésből nem derült ki, hogy szülés után lévő anyuka tette-e fel.
2020. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy ki tette fel a kérdést. Csak a hozzáállás milyensége miatt válaszoltam. Hogy ne lepődjön meg, ha orvoshoz fordul.
2020. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor szerinted haggya a picsbe az egészet, és ne nézesse meg?


Gratula!


Az, hogy neked volt egy negatív tapasztalatod, nem jelenti azt, hogy minden szakorvos elmehet a fenébe.

Egyébként még mindíg lehet, hogy a kérdező egy huszonéves férfi. Vagy egy hatvan éves nő. Ki tudja?

De ettől még nem kell lebeszélni arról, hogy kivizsgáltassa a probléma okát.

2020. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kérdező vagyok:


22 éves vagyok, nem volt még gyerekem. Viszont a csipőficam öröklődő a családban, nagyon durván.

Viszont engem nem kezeltek vele, pedig nemrég rájöttem, hogy az van nekem. Ugyanis korábban is gúnyoltak a járásommal, illetve mai napig napi szinten kinevetnek. Továbbá kattog is, most már fák is. Pluszban gerincferdülésem is van.


Emlékszem először nyolcadik osztláyban kezdett kattogni, akkor volt, hogy egy óráig alig tudtam járni... De szánalmas egyébként l, nert kiröhögni ki tudtak, meg megalázni, meg tesin is, de felmentést nem kaptam rá.


Vissza kerestem a kiskönyvben, minden stimmel. Farredő asszimetria, kötött csipő, farfekvés is. Meg mindog is kacsázva jártam. Aztán a harmadik uh-ra az van írva, hogy nincs semmi bajom.


Egyszer a nagynéném, szegény kicsit kettyós, szóbahozta és anyám letagadott mindent... Meg hülye volt az orvos...


De ezek szerint még, ha nem is durva szinten, de a jelek szerint még sincs rendben minden. Csak kacsázva tzdok menni, illetve gúbyolnak is a járásom miatt, ezért utálok emberek előtt sétálni. De már fáj is...


Szóval ez a kattogás is nyolcadikban bmvettem észre... De a járásom egyre rosszabb és rosszabb... Nem csak az emberek, de magam is észreveszem...


Röviden ennyi. De egyébként meg, ha nem aláznának meg még szerencsésbek is érzem magam, hiszen tudok járni, van aki azt sem és vannak durva esetek, én abszolűt nem vagyok az... Hogy ez van, eddig leszartam, bár elkeserítő, hogy az emberek 90 %-a mind szemét. De a fájdalom az gondolom gáz és jobb nem lesz... :(

2020. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 évesen ,érdemes gyógytornára járni .Az is lehet tudnak ajánlani valamilyen fűzőt ami javít a tartáson.Ezeket mindenképp Fájdalomra a terhelés nélküli mozgatás,paprikakrémet rá ,és mozgatni. Étrend kiegészítőt is érdemes Kurkuma a legjobb ízületekre gyulladásra .Létezik curcumin kapsulle a kurkumin hatóanyaga.És sok vizet inni.
2020. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!