Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan egy hónapja hogy...

Manócska1 kérdése:

Lassan egy hónapja hogy beleestem egy hasmenéses, torokfájós, nátha és köhögéses nyavalyába. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
nem tudok helyre jönni. többféle gyógyszert is szedek,vitaminokat gyümölcsöt..

2020. jan. 22. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést a kérdésért: hány doki látott?
2020. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 miért?
2020. jan. 22. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy leírod, ilyen tüneteid vannak és milyen gyógyszereket szedsz.
2020. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan bsznak ilyenkor dokihoz menni (vagy szar dokihoz mennek, de ragaszkodnak hozzá)


A gyógyszereket rendesen szeded, amíg a doki mondja, ugye? Sokan ott rontják el, hogy "hé, már jobban vagyok, minek mérgezzem magam feleslegesen?" - holott csak a tünetek múltak el, a betegség még bennük van.

2020. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze,szedem rendesen a gyógyszereket. az elején egy antibiotikomot és egy köptetőt folyékonyat írt fel a doki,meg mondta vegyek C-vitamint. mindet beszedtem,sőt ittam és iszok pezsgőtablettát is. most Ambrobene köptető-nyákoldásra tablettát,Sumetrolim tablettát Probiotikum6+Inulin meg Strepsils-et szopogatok
2020. jan. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!