Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire biztonságos rendelni...

Mennyire biztonságos rendelni tárgyakat Kínából (AliExpress / Wish)?

Figyelt kérdés

Tekintettel a koronavírusra, ami terjed mindenhova, kíváncsi vagyok, hogy mennyire kapható el tárgyak által.


Bizonyos - nem annyira ismert - hírportálokon olvastam, hogy a vírus nem élné túl a szállítást, sőt, elpusztulna 24 órán belül.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. jan. 24. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem rendelsz onnan semmit, akkor kisebb a valószínűsége.

Mindig van valami, ami eltereli az emberek figyelmét a fontosabb dolgokról. Gondolok itt az erődtűzre (ami eddig is volt, majd jött egy nagyobb eső, és eloltotta). Vagy Greta Thunbergre, "Norbi update" nyilatkozata meg a többi.


Engedd el, ne pánikolj és ne hergeld magad. Felesleges. TV-t sem nézek már tízen pár éve, és nem is hiányzik.

Hírportálok? Érdekes megnevezés. Ez olyan, mintha egy prostituáltra a hölgy kifejezést használnánk.

2020. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Én is pont ezen gondolkodtam, de én nem nagyon merek. Szerintem nem túl biztonságos.
2020. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]



A Kínából érkező csomagok esetében nincs szükség óvintézkedésre, fertőtlenítésre, mert azok nem fertőznek - fűzte hozzá.

2020. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nagyházi Viola válasza:
63%
Nincs bizonyitva hogy fertoznek ugyanakkor az ellenkezoje sem. Én úgy vagyok vele személyszerint, hogy pár 100 illetve 1000 forint megspórolása nem ok arra, hogy esetleges veszélynek tegyem ki jómagam és a családom egészségét. Az embernek mérlegelni kell ilyen helyzetekben. Én isszerettem volna még az esküvőnkre rendelni pár dolgot, de nem teszem mert nem ér annyit számomra.
2020. jan. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fertőtleníteni Őket
2020. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 laja77 válasza:
93%
Amit a boltban vásárolsz árút,legtöbb ugyanúgy Kínából származik.
2020. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PinkPóniló válasza:
100%
Én le akartam mondani a rendelést wishről, de már nem lehet, kell félnem a kicsomagolástól? (Pont egy Wisreklámot mutat ez alatt ankérdés alatt😄)
2020. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
71%
Nekem nem adták vissza az árát. 11 cuccot próbáltam így megvenni, 1-et meg is kaptam végül, de a maradék 10 cucc árát nem utalták vissza, most már 40 napja. Levelezek velük, de még így sem akarják utalni. Járt így más is?
2020. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 Rendeltem ebayen de kitörölték az előzményeket és így vége lett
2020. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hlacek válasza:
100%
A koronavírustól nem kell félni, gazda test nélkül nem marad életben, de azért ajánlott letörölni egy nedves törlőkendővel vagy kimosni, ha lehetséges, hogy mást se kapjatok el.
2020. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!