Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincsérvvel biztonságos...

Gerincsérvvel biztonságos természetes úton szülni, vagy császároznak?

Figyelt kérdés
Milyen kockázatokkal járhat? Mik a tapasztalatok?

2013. aug. 15. 06:53
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Ezt csak szakember tudja megmondani, egyedi elbírálás és alapos vizsgálat után. Nincs két egyforma eset, bármi szóba jöhet, az egészségi állapotod a mérvadó.
2013. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 20. 10:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem befelé növő gerincsérvem van, ugyan ezt kérdeztem 3 orvostól, azt mondták a többséget császározzák, de van akit nem, "személyre szabják". Én azt mondom több orvost is kérdezz meg, mert sokan linkelnek. Nekem pl ugyan az az orvos magánba azt mondta, hogy ezt csak császárral! Gondolom nem emlékezett rám és arra, hogy a kórházban még azt mondta simán szülhetek vele, csak a gyereket nem fogom tudni emelgetni... Nagy különbség.
2013. okt. 3. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Tizensok éve kínlódom gerincsérvvel. Alternatív megoldások szakemberei a műtétet javasolták. Nem műttettem. Sokat gyógytornáztam, de a fájdalmaimat nem igazán enyhítette. Azt mondták, hogy kizárt ezzel természetesen szülni.

Várandós lettem. Teljesen fájdalommentes időszak következett. Természetes úton, fájdalomcsillapítás és egyéb beavatkozások NÉLKÜL szültem. Utána még 3 hónapig panaszmentes voltam. A terhesség során termelődik egy hormon ami nagyon lazít, valószínűleg ez segített.

2014. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!