Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy attól ment fel egy...

Lehet hogy attól ment fel egy nagyon picit a testhőm, hogy teljesen a radiátor melett gépezem?

Figyelt kérdés
Éreztem hogy meleg a fejem, gondoltam megmérem. Higanyossal 37.3-at mértem, digitálissal 36.4-et. Ahogy kikapcsoltam a fűtést, és kicsit ablakot is kinyittotam, már nem is éreztem a fejemet forrónak. Amúgy nem fázok, meg semmi, tehát valószínű hogy nem hőemelkedés, de csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Amúgy 2 radiátor van a szobámban, és az ajtóm is be volt csukva.

2020. jan. 25. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet.

Milyen játékkal játszol? Hogyha valamilyen "idegeskedős", akkor attól is simán történhet ilyen, mivel koncentrálsz. Néha nekem is kimelegszik a fejem egy nagyobb csata után.

2020. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!