Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a koronavíru...

Mi a véleményetek a koronavírusról?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, ez egy vírus, nem egy film.... Mégis mi lenne róla a véleményem?
2020. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont az, ami a varicelláról, influenzáról, HIV-ről. Sajnos létezik. Ennyi.
2020. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne a véleményem.. újabb tragédia
2020. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menetrendszeruen jön egy ilyen... A 100-fele vírusfilm is felkészítés az egyszer elkövetkező, spanyolnathaszeru új valóságra.
2020. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2020. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

A véleményem?

Az, hogy saját maguknak gyártottak a bajt! Hogy annyi minden okádék, gusztustalan ételt megesznek, összeesznek! Nyers hústól kezdve bármi. Nekik köszönhetjük az egészet, csak akkor ezzel ne másokat büntessenek....

Aki meg ezek ellenére képes volt hazarepülni Kínába a holdújévre, az maradjon is ott, ameddig nem javul vagy nem múlik a helyzet!

2020. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
29%
Én csak azt furcsállom, hogy a napokban ütötte fel a fejét a koronavírus, pedig eddig nem volt semmi baj. És most jöhetnek azok a kommentek, hogy a Kínaikak mindent megesznek. Én ezt nem is cáfolom, mert a patkánytól kezdve a macskákig náluk minden szóba jöhet. VISZONT. Nem a Kínaiak az egyetlenek, akik ilyesmiket esznek, elég csak Afrikára gondolni és még sorolhatnám. Azt viszont nem értem, hogy miért próbálják eltusolni az áldozatok számát, hisz egyértelműen többről van szó, mint azt nyilvánosságra hozták. Ha nem lenne annyira vészes a helyzet, akkor miért akarnának pár nap alatt felépíteni egy ezer férőhelyes kórházat?! Láttam videókat, a helyzet szinte apokaliptikus, nagyon nagy a pánik.
2020. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Erről véleményt nem lehet mondani...sajnos létezik.
2020. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Afrikában ebola és malára tombol.
2020. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!