Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak nekem sántít ez a koronav...

Csak nekem sántít ez a koronavírusos helyzet?

Figyelt kérdés

Pár dolog nagyon elgondolkodtató.

Ha 50 fő körül van a halottak száma minek 1000 fős kórház?

Hogy lehet, hogy a halottakat az egészségesek körül hagyják ? (eleve ha ilyen helyzetbe kerülnék legyek bármilyen állapotban biztos nem ucsorognek békésen egy fertőző halott test mellett, hogy ha eddig nem kaptam el talán most elfogom)

Láttam videókat, holdújév alkalmából kint vonulgattak. Halálos vírus kering. Épp eszű ember nem fog kint vonulni a tömegben legyen szilveszter vagy bármi.

Ha gáz van azt vagy elhallgatják jól vagy még a tvbol is ez folyna rendkívüli hírként.

De ez hol megjelenik befosat mindenkit hol mely hallgatás. Komolyan mondom rengeteg mindent nem értek ezzel kapcsolatban..


2020. jan. 26. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Kína óriási, és ez még nem országos járvány, a fertőzött várost pedig lezárták, se ki se be!

Kína nagyobb mint európa, és egyetlen ország az egész!

2020. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anarchy666 ***** válasza:
85%
Jelzem az influenza egy halálosabb vírus, mint ez....ne menj ki az utcára míg nem adtak be neked védőoltást.
2020. jan. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

"Ha 50 fő körül van a halottak száma minek 1000 fős kórház?"


OMG XD

Hát talán azért, mert a kórházakat a betegeknek építik, nem a halottaknak, nem gondolod?

2020. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
106 halott van már.
2020. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
A SARS vírustól ugyanennyire félt mindenki 2003-ban, csak akkor még az internet gyerekcipőben járt és nem terjedtek ilyen sebességgel a hírek. Akkor 2003 februártól júliusig terjedt a járvány ameddig a sok karanténnak hála megfékezték. Akkor 8.096 ember betegedett meg és 774 halott volt. A 2009-es sertésinfuenzába 203.000 ember halt bele. Ehhez képes a mostani járvány túlélési rátája lényegesen jobb. Persze statisztikailag tök mindegy, ha 1 halott van és az a halott Te vagy, vagy valaki a szeretteid közül, de a lényeg, hogy pánikra semmi ok, ennél halálosabb kórokozókat is megfékeztünk már. Itt ami az ultraciki, hogy mire lezárták a várost addig nem tudni, hogy hány helyre jutottak el a fertőzöttek és kellene-e most is karanténban lenni sok embernek, mivel 1-2 hét is lehet a lappangási idő. Szóval 1-2 hét múlva derül ki, hogy mennyire is nagy a baj. Most hongkongi kutatók tippje szerint a valós fertőzések száma 40.000 körül lehet, de ez nyilván egy baromi rossz forgatókönyv, majd kiderül. Maszk, kézmosás, zsúfolt helyek kerülése és nincs gond.
2020. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%
Az elejétől kezdve sántít a dolog . Ez egy kommunista ország.... Mivel már nagy a baj elkezdték csepegtetni a híreket ... De ha kiderűlne az igazság ami szerintem már most több millió beteg és több 10ezer áldozat .. Azonnal bedőlne a kínai tőzsde . Ami azonnal húzná magával a többit . Minden import és minden export azonnal leállna . Szóval én nem pánikot akarok kelteni de heteken belűl itt a már amúgy is a pilléren lévő gazdasági világválság .
2020. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!