Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak a csap marad beépítve...

Ha csak a csap marad beépítve azzal lehet valami gondom a későbbiek során?

Figyelt kérdés
Fogpótlás során a terv az volt, hogy csap és rá a korona. Tegnap voltam a dokinál berakta a koronát, de magasnak éreztem, próbált rajta faragni, de nem lett jobb. 2 nap múlva megyek vissza, próbál még vmit. Egyszerűen úgy érzem, mintha vmi kis kavicsra harapnék rá...magas. Viszont kiderűlt, hogy nem zárom össze normálisan a fogsorom, lehet a minta levételnél is rosszul csuktam össze a számat. A kérdésem a csapra irányul. Ezzel lehet használni, mert így teljesen kényelmes.

2019. júl. 8. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a csap magas és ha rákerül a korona még magasabb, sajnos korona nélkül nem lehet csapos fogat hagyni, addig ne hagyd véglegesen felragasztani a koronát, amíg nem lesz jó.
2019. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!