Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol lehet kapni ún. sebészmasz...

Hol lehet kapni ún. sebészmaszkot, amit mások is használnak influenza ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos!! Kényszerbeteg vagyok. Kórosan félek attól, hogy elkapok fertőzéseket és meghalok. A koronavírustól nagyon megijedtem. Holnap félek dolgozni menni... Ingázok. Pestre járok fel vonattal és metrozok is... Hol kaphatok ilyen maszkot??? SOS!! köszönöm a segítséget!! SOS!!!

2020. jan. 26. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, igen, az való arra, amiről a 8-as és a 9-es ír, a SEBÉSZmaszk nem.
2020. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: Ne maszkokat vásárolgass, hanem higgadj le! Az újfajta koronavírus jelenleg még NINCSEN Magyarországon. Ráadásul a halálos áldozatok idős, és többnyire beteg emberek voltak, szóval legyengült immunrendszerűek vannak leginkább kitéve neki. Minden oké lesz, ne rettegj az életben feleslegesen.
2020. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Maszk semmit nem ér!


A védelem itt kezdődik

[link]

2020. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12: Legalábbis, ha igaz, amit Kína kommunikál...

Viszont ha igaz, nincs szüksége hirtelen ennyi mobilkórházra, és nem kell olyan intézkedéseket bevezetni, mint amiket bevezettek.

Szóval nekem azért vannak fenntartásaim.

Biztosabban kb. egy hét múlva lehet tudni, amikor azokban az országokban is elterjed, ahol még csak 2-3 beteg van.

2020. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor is felesleges aggódni: ha jönnie kell, úgyis jönni fog, néhány hipochonder nem tarthatja fel. Egyébként beszéltem egy szakértővel, ő azt mondta egyelőre nagyobb a füstje mint a lángja.
2020. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!