Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha ellen mit csináljak?...

Nátha ellen mit csináljak? Mostanaban növeltem az aszkorbinsav adagomat direkt, mégis elkaptam a kollégámtól a náthát, hány nap alatt jövök helyre a leghamarabb?

Figyelt kérdés
Legjobban az orrdugulas zavar,mit csináljak ellene? Probaltam sosvizet felszivni,borsot felszivni,tormat eszek,inhalálok kamillas teaval,mentolos kenocs,de majd megfulladok,mit tegyek, hogy végre tudjak lelegezni az orromon? Sok kamilla meg kakukk teat iszom meg aszkorbinsavat ketorabkent egy teaskanalnyit. Mit csináljak még? :(

2015. nov. 7. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a tév reklámoz orr sprét. nem próbáltad még? (nem jut eszembe a neve) egyél sok tormát az is kiűzi a náthát. de jó a reszelt gyömbér is. az is olyan erős féle, mint a torma. egy hét alatt ki szokott menni a sima nátha, de ha ez influenza, akkor majdnem két hét nálam legalábbis.
2015. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van orrspray,de nem hasznal semmit:(
2015. nov. 7. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem sokat lehet tenni, ideiglenes megkönnyebbülést okozhat pl a tengervizes sós orrspraym legalábbis nekem segített, egy jó csípős húsleves, erős torma, de igazából ki kell várni a végét, a nátha egy idő után magától elmúlik.
2015. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húslevest nem eszem,nem szeretem,de a tormát eszem ezerrel. Jó lesz ma igy dolgozbi:(

Borsot szoktam még felszivni,hogy digitsa ki az orrom

2015. nov. 9. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!