Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kínából rendeltem egy vaakumos...

Kínából rendeltem egy vaakumos arctisztitot, kaphatok tőle koronavirust?

Figyelt kérdés
Ne rohogjetek ki légyszi, hipochonder vagyok
2020. jan. 27. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kitárgyaltuk itt már ötmilliószor... nem, nem kaphatsz. A vírus nem így terjed.
2020. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mi a francnak kell ennyire pánikolni, hogy ezzel a témával legyen tele a gyakori?? Tessék legalább használni a keresőt, vagy olvasgatni a híreket, ha annyira érdekel, mert ez már nem egyszerűen uncsi, hanem baromira idegesítő.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=koronav%C3%..

2020. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hid fel az info vonalat. Ne itt kerdezgess mindenele laikust.

Annyit tudni, hogy fem targyakon par orat meg eletkepes a virus. Megkerdeztuk (munkahely).

A tobbi feluleten (papir, muanyag...) meg nem tudjak meddig fertoz.

Amugy igen, ott van a google, csak be kell irni es kidobja a cikkeket.

Vannak angolul is (mondjuk ott mar irtak olyat, kulonbozo tanulmanyokat, hogy 9 napig is eletkepes a virus targyakon)

Ezt most vagy elhisszuk vagy nem. Guglizz ra, olvasgass, vagy hivd fel a segelyvonalakat.

Fertotlenits, moss kezet. Nem lesz baj.

2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!