Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen arctisztítót ajánlanáto...

Milyen arctisztítót ajánlanátok ilyen bőrre?

Figyelt kérdés

Alapjában normál bőröm van,néha egy két pattanás,de most a meleg időben elkezdett nagyon zsírosodni.Akármit használok rá tonikot,gélt(volt már Garnier,Avonos,Fabulon stb.)tisztítás után kiszárad és húzódik.Ha bekenem krémmel,akkor viszont újra zsíros lesz.

Milyen arctisztítót lehet erre használni,ami eltűnteti a zsíros bőrt,de nem szárítja ki?


2012. máj. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

én a Cetaphil nevű arclemosót ajánlom!


[link]

2012. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem bőrgyógyász ajánlotta
2012. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek az Avonos,Garnieres termékek csak rontanak a helyzeten szerintem.Legalábbis nekem csak ártottak amiket kipróbáltam.
2012. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eric_one ***** válasza:

Szia!


A himalájai sószappant ajánlom neked, saját tapasztalatból. Teljesen természetes anyag, és mivel sokáig elég így jóval olcsóbb mint bármilyen termék.


Száraz illetve zsíros bőr esetén egyformán használható. A só a hiedelmekkel ellenétben nem kiszárítja bőrt, hanem bezárja a nedvességet a sejtekben, zsíros bőrnél, pedig beáll egy egészséges faggyútermelés.


Pattanásos illetve problémás bőrnél a tisztulás, a méregtelenítés miatt számítani kell egy kezdeti rosszabbodásra, amely a homeosztázis egyik jele. A pattanások illetve a kelések 2-3 héten belül heg nélkül elmúlnak. A bőr pórusai összehúzódnak, így kevesebb mitesszer keletkezik.


Borotválkozás után, a sószappant arcvíz helyett használjuk.


Rovarcsípés esetén, a benedvesített sószappannal kenjük be a csípés helyét. Megnyugtatja a bőrt.


Az ára kb 1000ft, de van ahol 500ft. Megjegyzem a múltkor olvastam egy cikket és pont az avon termékek is beleestek és még sok más ismert márka, amelyből kiderül hogy gyártásuk során mérgező anyagok kerülnek a termékekbe, melyek felszívódnak testünkbe.


Ha viszont igazán érdekes megoldást szeretnél akkor ajánlom neked ezt az oldalt, én is vettem már itt szappant. Kézzel készítik, himalája só és kecsketejből, valamit illo olajokkal illatosítják. Ha egyszer kipróbálod, nem fogsz mást használni annyira jó.


[link]

2012. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!