Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lenne ha Magyarországon...

Mi lenne ha Magyarországon elterjedne a koronavírus?

Figyelt kérdés

Mit csinálnának? Valaki nézi rajtam kívül a TV2-n a tényeket?

Nagyon félek.. Mi lesz ba bejön masgyaroszágra? Már németben van.. Ide ne jöjjön...



2020. jan. 28. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Van egy rossz hírem. Már itt van valószínűleg, csak lappangási idő miatt még nem okoz tüneteket a fertőzötteknél.


Nagyon nagy baj lesz ebből attól tartok.

2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Itt van? Azt mondod? Azt tudom hogy 14 nap a lappangási ideje..

De lehet hogy már van aki elkapta?

Pl én is köhögök.. Nagyon félek..

2020. jan. 28. 17:56
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Az influenzától is mindig így parázol?
2020. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem mivel eddig még nem volt koronavírus!
2020. jan. 28. 18:05
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Szóval egy olyan betegségtől nem félsz, ami elég gyakori és bármelyik nap elkaphatod, de egy olyantól meg félsz, ami messze van és nincs olyan nagy esély rá, hogy elkapd. Logikus. :D
2020. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már benne vagyok az influenzában!

És nem, nem félek tőle, mert van rá gyógyszer! Beszedek 7 napig antibiotikumot, és meggyógyultam!

A koronavírusra pedig NINCS gyógyszer! Érted? Logikus? Ezért félek..

2020. jan. 28. 18:21
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Influenzára hiába szedsz antibiotikumot, mivel az vírus, és nem baktérium. S az influenzára sincs gyógyszer, csak vakcina, de az is csak megelőzésre jó, és csak bizonyos válfajaira. Hiába kapsz vakcinát, ha utána másféle influenza terjed el.


A lényeg: Ne félj ennyire, de olvass utána, mert látszik hogy a félelmeidet leginkább a félinformációk és a tudatlanságod tüzeli leginkább, és nem a valós veszélyek.

2020. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tehát nincs veszély?
2020. jan. 28. 18:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Veszély mindig van, de olyan veszély ami pánikra ad okot, egyelőre nincs.


Figyelni kell a fejleményeket, és nem árt, ha tudod, hogy hogyan tudod elkerülni, ha felüti a fejét az országban..

De félni, és pánikolni nem kell.


Viszont nem árt tudni, hogy legyengült immunrendszerű gyenge fizikális állapotú, valamint öreg emberek vannak leginkább kitéve veszélynek. Ezért érdemes egészségedre odafigyelni, mozogj sokat, táplálkozz változatosan, és egészségesen, fogyassz sok gyümölcsöt, és köhögj/tüsszents zsepibe, és ne a nagymama arcába. Tehát alap dolgok.

2020. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősítsd az immunrendszeredet és ne nézd a TV2-t, mert ott elmondják, hogy a víruson kívül a migránsok is megtámadnak!! Ilyen egyszerű :)
2020. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!