Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van ra esély,...

Szerintetek van ra esély, hogy ha eldurvul a helyzet a koronavírus miatt elmaradjanak majd nyári nagy fesztiválok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Biztos hogy elmaradnak...
2020. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy valószínűséggel elmaradhatnak.


Van valakinek egyéb NAPRAKÉSZ információja a nyári nagy fesztiválokról?


Ui: biztosan szívesen olvasná tovább a Tisztelt Kérdező az időközben beérkező válaszokat/tudósításokat...

2020. márc. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem jelentették be hivatalosan, viszont szinte biztos, hogy elfognak maradni, hiszen a járvány tetőzése várhatóan nyáron lesz.
2020. márc. 28. 19:06
 14/20 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb problémád, hogy a nyári fesztiválok elmaradnak?

Szerinted Angliában, ahol nagyobb hagyománya van a lóversenynek, mint egy akármilyen nyári fesztiválnak, most egyetlen futamot sem rendeznek. Az újkori olimpiának is már 120 éves hagyománya van, a nyári fesztivál eltörpül az olimpiához képest, mégsem rendezik meg. Foci EB, Wimbledon tenisz, semmi nincs, te mégis a szar nyári fesztiválok miatt görcsölsz?

2020. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudod mi van, sokaknak ez az év fénypontja. Kipattintják magukat, szoli, gyúrás, hogy aztán ott majomkodhassanak a szar zenékre, meg jól berúghassanak.
2020. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémám, a kérdés kiírása januarban történt amikor meg közel sem volt ilyen súlyos a helyzet, azóta már nyilván én se emiatt aggódók a legjobban, hanem igen is félek, hogy mi lesz ennek a helyzetnek a vége. Ettől függetlenül szeretem a nyári fesztiválokat és nekem ezek életem egyik legjobb élményei közé tartoznak, lehet lenézni miatta nyugodtan! Nem vagyok se drogos, se alkoholista csak a sok munka utan jól esik nyaron par nap kikapcsolodas a haverokkal, amikor az ember nem gondol a problémáira csak felhőtlenül bulizik a kedvenc zeneire. Ennyi!
2020. ápr. 2. 14:45
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

A haverok, meg zene van anélkül is, hogy az ember körülvenné magát másik 100 ezer részeggel. Ezt nem értettem soha.

Na, mindegy. Ha valami tiltást érdemes fenntartani sokáig, az pont az, hogy sehol ne tobzódjanak egymás hegyén-hátán az emberek. Mindent mást viszont fel kéne oldani, sőt be sem kellett volna tiltani.

2020. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura visszaolvasni a múlt beli találgatásokat ezzel kapcsolatban
2020. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaja
2020. nov. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

A jövő nyarat még nem tudjuk, hogyan alakul majd (2021. év), de azt igen, hogy most a téli időszakban kezd IGAZÁN ELDURVULNI A HELYZET!!!


Olyan riasztó adatokat hallottam fél füllel a rádióból november 21. és december 10. tájékán, hogy ismét elkapott egyfajta szorongás hirtelen...


88 éves nagymamám eddig elég jól bírja (se kórház, se idősotthon, a bevásárló körútjainak távolságát igyekszem felügyelni az egyéb hétköznapi tennivalóimhoz képest.) Na, persze társadalmi kötelezettségeim teljesítése mellett. Ez elég tág fogalom nyilván - sok mindent érthetünk alatta.


Én is ugyanígy vigyázok, immunerősítőzök amilyen eszközökkel csak tudok (mostanában Béres Csepp Extra és C vitamin.) Szerencsére nem kellett megvenni a cseppeket, AJÁNDÉKBA KAPTAM NEMRÉG egy közeli jó ismerőstől.


Ui: ki az, akinek - akár 70 év feletti - hozzátartozója van? Hogyan alakult az egészségi állapotuk/lakhatásuk/magánéletük éltesebb napjaikra?

2020. nov. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!