Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen úton is el lehet kapni...

Ilyen úton is el lehet kapni egy vírust?

Figyelt kérdés

Szóval reggel voltam vérvételen, de velem egyutt bejött egy beteg kislány az anyjaval, akinek elvileg az a baja hogy november óta 5-ször volt hányós betegsége. Igazából nem mentem hozzá közel meg kb olyan 5 percig voltunk egy légtérben. Illetve beleultem a székbe amiben előttem ült.

Lehet hogy valaki hülyének néz emiatt a kérdés miatt de eléggé hipochonder vagyok :D köszi a válaszokat



2020. jan. 30. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Elkaphattad. Sőt, azt is elkaphattad, amikor valaki tegnapelőtt tüsszentett egyet az utcán, amikor elment melletted. Akár még annak az embernek a kórokozója is érintkezhetett veled, aki 2 hónapja kifújta mögötted az orrát. Arra is 100% az esély, hogy baktériumok és vírusok vannak a készüléken, amiről ezt írtad, a széken, amin ülsz, sőt még rajtad is. De ezen felesleges parázni, hogy most elkaptad-e attól, akivel együtt voltál reggel vérvételen. Már ha egyáltalán vírus miatt volt beteg.
2020. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!