Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Várok egy csomagot Kínából,...

Várok egy csomagot Kínából, átvehetem?

Figyelt kérdés
Sminkes ecseteket rendeltem még a rémhírek előtt, a napokban várható a csomag érkezése. Ilyen úton 0% az esély a vírus terjedésére, ugye?

2020. jan. 31. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

olvass híreket és ne a gyk-n unatkozó tiniktől várj az egészségeddel kapcsolatos választ.

És ha azt válaszolja valaki, hogy nem, meghalsz tőle, akkor nem veszed át?

Ha meg azt válaszolja valaki, hogy simán átveheted, közben meg veszélyes, akkor átveszed?

2020. jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kínai csomagon keresztül kapnád el a koronavírust, akkor már rég kipusztult volna az emberiség
2020. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg annyit hogy fertőtlenítsd le,mikor kibontod. Tudom,hogy hülyeségnek hangzik,de én ezt csinálnám.
2020. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Elégetni
2020. jan. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is lassan jön 3 rendelésem.


Van cserélhető szűrős maszkom, gumikesztyű, 70%-os ethanollal lemosom a terméket, aztán miegymást pedig tűzbe.


Szerencsére nem terjed csak úgy, de bárki tüsszentés, köhögés után hozzá nyúlhatott.

2020. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A vírusnak gazdatest kell az életben maradáshoz. Ha nincs gazdatest, akkor a vírus pár órán belül elpusztul. Gyanítom, hogy nem nyúlt kínai fertőzött a csomagodhoz már legalább 2 hete, tehát esélytelen, hogy fertőzne.
2020. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 6000 ilyen kérdés van válaszolkal. Mielőtt új kérdést írsz ki írd be a keresőbe a kérdésed(kulcsszavakat) és ott a válasz
2020. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

A csomagon is lehet vírus,de ha eBay ről van,nem kell félned.


Ezek a csomagok 1-2 hónapot utaznak,ha volt is benne vírus,elpusztul 2-3 nap alatt,szóval nem kell félni

2020. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

par ora alatt pusztul

el, es meg talan sokat is mondtam. napokig nem

marad eletben a csomagodon

2020. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés azt, hogy a csomag feladása és átvétele között mennyi idő telt el ? Azt írják, hogy akár 20 napig életképes maradhat a vírus.

Nekem is fog jönni csomagom. Ki nem fogom nyitni egészen addig, amíg többet nem tudunk a vírusról. Segíti az, hogy egyáltalán nem sürgős holmi van benne: akár hónapokat is várhatok.

2020. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!