Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 18 év alatti személy vagyok...

Marcitemi kérdése:

18 év alatti személy vagyok Gearbestről rendeltem a csomagot szerintetek átvehetem vagy nem?

Figyelt kérdés
És irnátok nekem olyan oldalat ahol lehet 18éven alatti személyek átvehetik a csomagot?

2018. szept. 12. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 éven felüli igazolvánnyal rendelkező személy átveheti a bejelentett lakcímére érkező csomagot.
2018. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Átveheted, semmi igazoltatási kötelezettsége nincs a futárnak aki hozza.
2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és e-cigirol van szó😂
2018. szept. 12. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Üzletszabályzatukat vagy általános szerződési feltételeiket nézd meg ez esetben esetleg a futár cég ugyanezen dokumentumait.
2018. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kínai csomag és kínai csomag között is vannak különbségek.

Van olyan, amit ajánlottan küldenek, alá kell írni a kézbesítőnél, ha pedig postai átvétel, akkor "igazoltatnak" is.

A rendszer olyan jól működik, hogy az eladó szinte azonnal értesül az átvételről. Egyszer írtak is nekem, hogy most már akkor igazoljam vissza, mert látják, hogy átvettem.

Természetesen, egyébként is hamar meg szoktam csinálni a visszajelzést, csak az eladó gyorsabb volt.

2018. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Kínai csomag és kínai csomag között is vannak különbségek."


Nincs különbség. első leírta. 14 év felett postai küldeményt átvehetsz függetlenül annak tartalmától...

2018. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!