Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mitől lehet ennyi rákos...

Vajon mitől lehet ennyi rákos beteg?

Figyelt kérdés
Ács település pénzásási részén rengeteg a rákos beteg ! Teljes utcák vannak (Győri ,Kinizsi,Deák,Dobó,stb) ahol egymás mellett sok olyan család él ahol valamien rákos megbetegedés előfordul,előfordult! Véleményem szerint ez az átlagnál jóval több ! Amit helyi szinten válthat ki valami!Bár tudom a mai világban egy bizonyos szint alatt az emberi életnek nincs értéke és mindent a profit oltárán feláldoznak!Akár közösségek élete árán is! Attól még jó lenne tudni! Néha láttam,hogy a közeli gyár egység gőzét vagy füstjét a szél ebbe az irányba fújja és a gőz,füst összetétele ismeretlen! Akár káros is lehet! De ez nem bizonyítható és akár máshonnan is jöhet a mérgezés!
2020. febr. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől, bár ez nem megnyugtató válasz. Hívjátok ki a Kovács Magyar Andrást, ő foglalkozik ilyen esetekkel.

[link]

2020. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy településnek vannak jobb és rosszabb részei különböző anyagi helyzetű és társadalmi státuszú betegekkel. Egy jobb, helyzetű, műveltebb beteg kisebb eséllyel dohányzik és általában minőségibben és tudatosabban étkezik, valamint gyakrabban jár szűrővizsgálatokra, ennek megfelelően egészségesebb. Tehát összességében a szegényebb részeke
2020. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hopsz szóval a szegényebb részeken több lehet a krónikus és rákos megbetegedés, mint a gazdagon.

Azt is érdemes megnézni, hogy mivel foglalkoztak az ott élő emberek. Pl. ha egy negyedben bányászok élnek, akkor sokkal inkább az okozza a gondot, mint hogy mit merre fúj a szél.

2020. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyaregysegre gondolsz? Terkepen nem talalok semmit, van ott egy Hartmann Hungary nevu ceg, ahol tojas csomagoloanyagot gyartanak, de nem hiszem, hogy ennek olyan nagy karosanyag kibocsatasa lenne, kemenyuk sincsen, csak a futesre.
2020. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hm, hidd el, az ország bármelyik részén van olyan néhány utca, ahol sok családnál "valamien rákos megbetegedés előfordul".

Konkrétan nincs olyan ismerős család gyakorlatilag, ahol ne fordult volna elő. Kicsit túlreagálod.

2020. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor maga a terület, ahol vannak, a hibás, nem pedig a lakosság. Lehet a vízzel, a földdel van valami. Vagy van arra valamilyen gyár.
2020. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A közeli gyáregység gözét még nyáron is lehet látni amikor nincs fűtési időszak! Amúgy meg azoktól akik ott dolgoznak megtudtam,hogy ragasztót is használnak a gyártásukhoz és még kitudja milyen adalék anyagot! Ha azt a levegőbe engedik gőz,füstként és a szél a város felé fújja akkor az akár káros is lehet és magyarázat lehet a sok megbetegedésre! Amúgy meg a közelben volt egy szovjet támaszpont ahol meg állítólag az atom bombáknak az összetevőit tárólták (Monostori erőd) ! Elmondás alapján nem túl szabályosan! Én előszőr ezekre gondoltam! Sajnos pontosan csak mérésekkel lehetne igazolni,hogy miváltja ki ezeket a megbetegedéseket! Az meg sajnos nagyon sok pénzbe kerül! Aki nem ott lakik és nem érinti azt meg nem érdekli, ahogy az államot sem!
2020. febr. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!