Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális? Beteg vagyok és...

Normális? Beteg vagyok és feldagadt a szám.

Figyelt kérdés
Kedd este óta nem vagyok jól. Tegnap azt mondta az orvos hogy influenza. Ma reggel amikor felkeltél feldagadt a szám. Ez normális? Velem még sosem volt ilyen ezért kérdezem

#betegség #influenza #fedtagadt száj
2020. jan. 30. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rágtad éjszaka, mert ki volt száradva. Igyál több folyadékot, meg próbáld elérni, hogy tudj az orrodon át lélegezni éjjel.
2020. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2020. jan. 30. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaptál gyógyszert? Lehet allergiás reakció is.
2020. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kaptam, de csak olyat amilyet már máskor is szedtem és akkor nem volt semmi
2020. jan. 30. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert kaptál? Az allergia kialakulhat úgy is, hogy szedted már azt a gyógyszert, és akkor nem volt semmi bajod.

A leírtak. és saját tapasztalat alapján gyógyszer allergia.

jelezd az orvosnak, és ne szedd tovább a gyógyszert.

2020. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cataflam dolo-t vettem be. Köszönöm a válaszokat
2020. jan. 30. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Hosszú éveken keresztül szedtem Cataflamot, mert csak attól múlt el a fejfájásom. Egy ilyen migrén alkalmával vettem be egyet, és kijött rajtam az allergia.

De így volt ez több más gyógyszerrel is...

Mivel a Cataflam diklofenak-ot tartalmaz, ezek után figyelj oda, hogy az ilyen származékokra allergiás lehetsz, mindig szólj az orvosoknak ha gyógyszert írnak, vagy valamilyen vizsgálatra még, és kérdezik.

2020. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!