Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfáztam már véres volt a...

Ferenc Ibolya kérdése:

Felfáztam már véres volt a vizeletem 3 hetig tartott, majd magától elmúlt! De azóta eleg gyakran mindtha genny folyna a nemi szervembol es gyakran kell vizelnem. Es reggelre altalaban gennyes a alsogatyam. Es kellemetlen szagu . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Semmi fajdalmam nincs , voot mar valakinek ilyesmi ... esetleg nemi uton kaphattam el ?

22/F



2020. febr. 2. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves Ibolya, el kéne menni a nemibeteg gondozóba a gonorrheáddal!
2020. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gennyes folyás elsődleges oka a tripper, kankó. Menj el bőr-,nemibeteggondozóba!
2020. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat , felkeresek egy orvost !
2020. febr. 2. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs fájdalom ≠ azzal, hogy nincs gáz. Bármilyen kóros elváltozás, vagy bármi, ami hosszabb ideig fennáll, azt orvosnak meg kell mutatni. És ez nem hipochondria, hanem józan paraszti ésszel való gondolkodás, hogy ha másfél hete foshol, vagy jóformán feketét pottyantasz, de előtte minden rendben volt, akkor valami megváltozott.
2020. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4/4 Szerintem eltévesztetted a kérdést :)
2020. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa volt, a lényegen nem változtat, hogy nem ülünk véres vizeléssel meg gennyedző nemi szervvel heteken keresztül.
2020. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!