Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Nagyon ritkán,...

Mi lehet ez? Nagyon ritkán, (az elmúlt 5 évben) 2 olyan eset volt hogy a makk alatt fehér gennyes pont keletlezett

Figyelt kérdés
Ezek mint a pattanások fájtak amikor hozzá nyúltam, majd amikor kiszúrtam mert féltem vele elmenni a dokihoz, fehér gennyes váladék folyt ki belőle. Még szűz vagyok, és napi rendszerességgel mosom kezdek kicsit félni mi lehet ez?

2013. aug. 19. 01:29
 1/1 Ian Catman ***** válasza:
Valószínűleg ártalmatlan gombás fertőzés. Feltétlen menj el dokihoz és NE SZURKÁLD. Kapsz rá egy ecsetelő folyadékot, pár nap alatt elmúlik magától, makacsabb esetben pár szem tablettát is be kell venni. Éppen mert "nagyon ritkán", 5 év alatt kétszer kibirod, hogy dokihoz menj vele. Nem kell félni, és nem érdemes halogatni.
2013. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!