Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csonthártyagyulladást eredmény...

Fné Anikó kérdése:

Csonthártyagyulladást eredményesen kezelő orvos?

Figyelt kérdés

A lábfej boltozatomon van egy duzzanat, ami nyomásra nagyon fáj. A röntgen negatív, nincs elváltozás. Ultrahang alapján csonthártyagyulladás, amire kaptam gyógyszert, kenőcsöt és tanácsokat, hogy mit csináljak (pihentetés, lábfürdő, lúdtalpbetét, stb.). Lúdtalpbetétet használok. Kb. egy éve húzódik ez az egész, azóta járkálok orvoshoz, magánorvosnál is voltam. Nemhogy jobb, de egyre rosszabb lett a lábam, sőt már a másik is fáj. Szeretnék végre megszabadulni ettől az egésztől, már minden lépés fáj. Aki tud, kérem segítsen, hová fordulhatnék.


Köszönöm.


2020. febr. 3. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy nagyon jó ortopéd szakorvost,mert ha a másik lábadon is elkezdődött,akkor valószínűleg az ért van ,mert nagyon boltozatos a lábfejed és állandó nyomás alatt van a cipőben. Hol laksz? Budapesten tudok ajánlani orvost.
2020. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Vidéki vagyok, de érdekel akit ajánlasz, Budapestre is elmegyek, csak javuljon
2020. febr. 3. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Van telefonszám is és Százhalombattán is rendel.

[link]

2020. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pedig a Százhalombattai: [link]
2020. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. febr. 3. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!